,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет робототехніки та машинобудування

Руслан Чикало закінчив механіко-технологічний факультет Черкаського державного технологічного університету в 1998 році за спеціальністю «Прилади точної механіки». 

Нині Руслан Чикало очолює Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Віктор Беззубенко закінчив механіко-технологічний факультет Черкаської філії Київського політехнічного інституту (нині – ЧДТУ) за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» у 1989 році.  Інженер-механік. Наразі випускник ЧДТУ – заступник міського голови міста Черкаси.

 

Олександра Дікая з відзнакою закінчила факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Дизайн» (спеціалізація «Промисловий дизайн») у 2013 році. Нині Олександра – художниця та письменниця, автор бестселлеру «Казки Місячного Млина». Бренд-стратег та власниця школи ADD MAGIC.

 

Віталій Лаут закінчив факультет електронних технологій Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Прилади точної механіки» у 1998 році та факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Управління проєктами» у 2008 році. Нині випускник ЧДТУ – директор товариства з обмеженою відповідальністю Маклаут-Інвест.

 

Віталій Коваль закінчив факультет електронних технологій Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині – Черкаський державний технологічний університет) за спеціальністю «Радіотехніка» у 1999 році. Нині випускник ЧДТУ – проректор з адміністрування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, депутат Черкаської обласної ради. Кандидат технічних наук, доцент. Веде активну громадську, суспільно-політичну та волонтерську  діяльність. Зараз проходить службу в Збройних силах України.

 

Василь Аксьонов закінчив факультет електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Прилади точної механіки» у 2001 році. Нині випускник ЧДТУ є директором Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України.