,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет робототехніки та машинобудування

Олександр Джур у 2015 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Інженерна механіка», бакалавр з інженерної механіки.

Згодом у 2016 році отримав кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю  «Обробка металів за спецтехнологіями».

Ступінь магістра з соціального забезпечення здобув  у 2021 році.

У 2022 році працював експертом тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, «Нацресурс» з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду директора Черкаського обласного центру зайнятості.

 

Денис Ясінський – випускник магістратури освітньої програми «Технології машинобудування», спеціальності 131 «Прикладна механіка» кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ у 2017 році. 

Під час навчання в університеті Денис пройшов відбір та підписав контракт на стажування в міжнародній компанії ТОВ «Костал Україна», а з 2016 року розпочав працювати в ТОВ «Юджин ЛТД» на посаді інженера-конструктора. Наразі Денис Ясінський обіймає посаду начальника виробництва ТОВ «Юджин ЛТД».

Підприємство ТОВ «Юджин ЛТД» виготовляє вироби з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском. Продукція, що випускається підприємством, застосовується в автомобільній промисловості, електротехніці, навігаційній апаратурі, виробництві побутових приладів та інших галузях промисловості. Компанія має міжнародні зв’язки з компаніями таких країн як: Японія, США, Німеччина, Польща, Нідерланди, Австрія, Франція, Південна Корея, Ізраїль та Китай.

Стейкхолдерська діяльність ТОВ «Юджин ЛТД» і кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ триває з березня 2023 року. Мета такої діяльності – отримати кваліфіковані та підготовлені кадри для подальшого працевлаштування в компанії. Наразі кількість випускників ЧДТУ на ТОВ «Юджин ЛТД» становить більше десяти осіб.

 

Олексій Лівий закінчив у 2021 році факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну (нині факультет електронних технологій, автотранспорту та машинобудування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Обладнання переробних і харчових виробництв» кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління. Отримав диплом магістра з відзнакою.

Нині випускник обіймає посаду головного механіка на підприємстві ТОВ «ФЕС-УКР».

ТОВ «ФЕС УКР» — підприємство з виробництва та реалізації розчинних напоїв: кавових, чайних і какао напоїв, цикорію і натуральної розчинної кави.

ТОВ «ФЕС УКР» розташоване в місті Золотоноша. Завод був заснований в Україні, в складі групи Food Empire, в 2011 році. Основна продукція розчинні кавові напої 3 в 1. Виробляє продукцію під торговими марками «Mac Coffee», «Петровська Слобода», «Mac Fito» і «Mac Chocolate».

 

Олег Харченко у 2007 році з дипломом магістра завершив навчання за спеціальністю «комп’ютеризована технологія машинобудування» на кафедрі технологій та обладнання машинобудівних виробництв Черкаського державного технологічного університету.  

Під час навчання в університеті Олег Харченко реалізував 3Д проєкти: «ВАЗ – 2106», «Автобус «Богдан», «Параметрична модель багатошпиндельної свердлильної головки з карданною передачею»; став переможцем університетської олімпіади з 3D моделювання з проєктом ВАЗ 2106»; у 2007 році посів 3-є місце в міжнародній олімпіаді, що проводила компанія «ТОП Системи» розробник CAD продукту «T-FLEX» з проєктом «Автобус «Богдан»; у 2008 році переміг у номінації «Найкраща параметрична модель» з проєктом  «Параметрична модель багатошпиндельної свердлильної головки з карданною передачею».

У ТОВ «Юджин ЛТД» випускник ЧДТУ розпочав працювати з 2012 році на посаді інженера-конструктора, а нині обіймає посаду директора з виробництва ТОВ «Юджин ЛТД».

Підприємство ТОВ «Юджин ЛТД» виготовляє вироби з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском за індивідуальними замовленнями. Продукція, що випускається підприємством, застосовується в автомобільній промисловості, електротехніці, навігаційній апаратурі, виробництві побутових приладів та інших галузях промисловості. Лиття під тиском здійснюється на спеціальному обладнанні – термопластавтоматах (ТПА). Формування деталі відбувається шляхом упорскування розплавленого матеріалу в пресформу. Компанія підтримує міжнародні зв’язки з підприємствами таких країн як: Японія, США, Німеччина, Польща, Нідерланди, Австрія, Франція, Південна Корея, Ізраїль та Китай.

 

Віктор Халявка у 2021 році завершив навчання у Черкаському державному технологічному університеті за освітньою програмою «Автомобільний транспорт» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника директора - завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів.

Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є державною спеціалізованою установою судової експертизи Експертної служби МВС України, виступає надійним помічником в суперечках з ДТП, де необхідні спеціальні знання з автомобільного транспорту.

У Черкаському підрозділі Експертної служби МВС на постійній основі проводяться комплексні дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують.

 

Руслан Чикало закінчив механіко-технологічний факультет Черкаського державного технологічного університету в 1998 році за спеціальністю «Прилади точної механіки». 

Нині Руслан Чикало очолює Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Віктор Беззубенко закінчив механіко-технологічний факультет Черкаської філії Київського політехнічного інституту (нині – ЧДТУ) за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» у 1989 році.  Інженер-механік. Наразі випускник ЧДТУ – заступник міського голови міста Черкаси.

 

Віталій Лаут закінчив факультет електронних технологій Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Прилади точної механіки» у 1998 році та факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Управління проєктами» у 2008 році. Нині випускник ЧДТУ – директор товариства з обмеженою відповідальністю Маклаут-Інвест.

 

Віталій Коваль закінчив факультет електронних технологій Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині – Черкаський державний технологічний університет) за спеціальністю «Радіотехніка» у 1999 році. Нині випускник ЧДТУ – проректор з адміністрування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, депутат Черкаської обласної ради. Кандидат технічних наук, доцент. Веде активну громадську, суспільно-політичну та волонтерську  діяльність. Зараз проходить службу в Збройних силах України.

 

Василь Аксьонов закінчив факультет електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Прилади точної механіки» у 2001 році, а у 2021 році завершив навчання за освітньою програмою «Автомобільний транспорт» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду директора Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України.

Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є державною спеціалізованою установою судової експертизи Експертної служби МВС України, виступає надійним помічником в суперечках, де необхідні спеціальні знання. Судові експертизи та експертні дослідження, виконані фахівцями ЧНДЕКЦ, неодноразово слугували вагомою підставою в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.