,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування

Ігор Самойленко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2009 році за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника управління архітектури Смілянської міської ради.

Свій період навчання у ЧДТУ я згадую з насолодою і задоволенням, тому що я реалізував свою дитячу мрію, без перебільшення, бути інженером-будівельником, оскільки в нас це сімейне. Без перебільшення, за роки навчання я отримав дуже багато знань і спеціальність, яка стала мені квитком подальшого розвитку. Завдяки отриманим знанням і спеціальності, я отримав постійне місце роботи в органах місцевого самоврядування. Завдяки отриманим знанням в рідному університеті, я мав змогу отримати диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» та без великих надзусиль вступити на другий курс у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «Архітектура та містобудування», який вже закінчив, отримавши освітній ступінь бакалавра. Отримані знання я вдало поєдную як і на своїй безпосередній роботі, так і поза її межами, – зазначає Ігор Самойленко.

Владислав Кузьменко у 2020 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, отримавши кваліфікацію магістра з хімічних технологій та інженерії і диплом з відзнакою. Під час навчання зарекомендував себе як розумний, цілеспрямований, поміркований студент. Активний учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Диплом І ступеня), співавтор двох патентів на винахід.

Нині випускник ЧДТУ успішно працює за фахом. Він хімік-аналітик фізико-хімічної лабораторії ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ». Серед його основних обов'язків: контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва та в процесі зберігання; контроль якості вихідної сировини; розроблення нормативної документації. Владислав Кузьменко також активно займається спортом, він член збірної ЧДТУ з баскетболу.

Роман Бараков закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2010 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія». Захистив кандидатську дисертацію та здобув ступінь кандидата хімічних наук. 

Нині випускник ЧДТУ провідний інженер відділу пористих речовин і матеріалів Інституту фізичної хімії імені Л.В. Писаржевського НАН України.

 

Володимир Мороз закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2010 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія». 

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника цеху з виробництва аміаку II черги ПАТ «Азот».

 

Олександр Баранник закінчив Черкаський державний технологічний університет у 2014 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія». 

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду головного технолога виробництва інфузійних розчинів ТОВ «Юрія – Фарм».

 

Олександр Матвієнко закінчив Черкаський державний технологічний університет у 2009 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія».

Нині випускник ЧДТУ очолює технічний відділ ТОВ «Юрія – Фарм» у місті Черкаси.

 

Артем Євтушенко у Черкаському державному технологічному університеті здобув дипломом бакалавра за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» у 2014 році та диплом магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Артем брав активну участь у різноманітних культурно-патріотичних заходах, був незмінним ведучим університетських подій. Після закінчення закладу вищої освіти Артем Євтушенко взявся за вдосконалення майстерності в улюбленій справі. Відтак, випускник ЧДТУ викладав курси з Ораторського мистецтва в психологічному центрі;  закінчив курс Журналістики від ГО «Громадське телебачення Черкаси»; пройшов стажування з медіаграмотності в Чехії; був ведучим програми «Євроцензор» на телеканалі «ВІККА», завершив курс «ведучий-контент мейкер» у медіа школі 1+1 та став співзасновником Ютуб проєкту «Перекотиполе» про подорожі Черкащиною. Нині Артем Євтушенко -  ведучий багатьох міських заходів та фестивалів, співзасновник молодіжної туристичної агенції «Євротріпс Черкаси» та співвласник кафе «Пармезан піца та суші».

 

Володимир Лисенко закінчив будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія» у 2014 році. Нині випускник ЧДТУ –  керівник Департаменту забезпечення якості (QA manager) фармацевтичної компанії Diaco Biofarmaceutici, Італія.

 

Іван Пономаренко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у 2013 році, здобувши освітній ступінь – магістра з промислового та цивільного будівництва.

В період з 2013 по 2017 рік працював на посаді начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (головний архітектор району) Чорнобаївської районної державної адміністрації Черкаської області.

Нині випускник ЧДТУ – начальник відділу капітального ремонту та будівництва Управління капітального ремонту та технічного забезпечення департаменту капітальних інвестицій та постачання АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

В 2021 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидатат технічних наук зі спеціальності 05.15.09 – Геотехнічна та гірнича механіка.

 

Артем Плакунов закінчив будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у 2019 році здобувши освітній ступінь магістра з промислового та цивільного будівництва. 

Працював на посаді директора черкаської філії Державне підприємство «Науково-дослідний інститут Проектреконструкція». 

Нині випускник ЧДТУ – перший заступник директора Державне підприємство «Державний Науково-дослідний та проектно-вишукувальний Інститут «НДІпроектреконструкція».

 
Сторінка 1 із 3