,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування

Катерина Смоляник випускниця спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Черкаського державного технологічного університету 2013 року.       

Нині Катерина працює екологом Комунального підприємства «Дирекція Парків» Черкаської міської ради. Випускниця ЧДТУ є учасницею робочої групи проєкту «Екоініціатива збереження довкілля міської набережної Черкас спілкою релокованих та місцевих громадських організацій» та активним стейкхолдером освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки.

 

ГУСЕЙНОВ БАХАДУР ГАРУН огли – випускник 2016 року освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки зі спеціальності 101 «Екологія» Навчально-наукового центру по роботі з іноземними студентами Черкаського державного технологічного університету.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду начальника комплексної топо-геодезичної партії Геолого-пошукової експедиції Міністерства екології та природних ресурсів Азербайджанської Республіки.

 

Максим Вовк навчався з 2017 до 2019 року на будівельному факультеті Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Магістратуру закінчив при Національному університеті біоресурсів і природокористування України в 2021 році. 

З 2021 року Максим Вовк працює в Чорнобаївській територіальній громаді на посаді головного спеціаліста сектору земельних відносин.

Анастасія Федорченко – випускниця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Туризм». 

Упродовж навчання в університеті Анастасія була сумлінною та допитливою студенткою, цікавилася вивченням іноземних мов, завжди брала участь у програмах професійних стажувань за кордоном (Німеччина, Туреччина, Болгарія). Нині випускниця ЧДТУ працює в ресторані Asian Fusion (США).

 

Діана Мовсесян – випускниця Черкаського державного технологічного університету освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 101 «Екологія» 2019 року. Отримала диплом магістра екології з відзнакою. 

Упродовж навчання була активною учасницею природоохоронних та інформаційно-просвітницьких заходів, нагороджена Дипломом ІІ ступеня в номінації «Екологічно чисті технології та збалансований розвиток суспільства» Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес в раціональному природокористуванні» в 2017 році, співавторка міжнародних публікацій у науковому збірнику Вільнюського технічного університету імені Гедемінуса.

Нині випускниця ЧДТУ працює метеорологом  в  Черкаському обласному центрі з гідрометеорології. Є активним стейкхолдером освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів підготовки зі спеціальності «Екологія». 

Хотілося висловити вам подяку за плідну працю! Дякую за знання, які ви нам надали. За завжди відкрите та щире ставлення викладачів до студентів. Навчання на кафедрі екології було насиченим, цікавим та ефективним. Бажаю процвітання та досягнення нових вершин! – із вдячністю говорить Діана Мовсесян.

Тетяна Панченко є випускницею кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 2022 року за спеціальністю 242 «Туризм» Черкаського державного технологічного університету. 

Студентка, проходячи стажування у готелях та ресторанах Туреччини та Німеччини, мала можливість на практиці освоїти особливості майбутньої професії з готельно-ресторанного бізнесу. 

Випускниця ЧДТУ нині працює  в Grand Hotel м. Binz (Німеччина). Знання двох іноземних мов (англійської та німецької) підвищило її  конкурентоспроможність на ринку праці не лише в Україні, а й за кордоном.

 

Денис Дорошко випускник 2021 року кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності Черкаського державного технологічного університету. 

Наразі Денис навчається у магістратурі на спеціальності «Геодезія та землеустрій»  в НУБіП України і працює на теренах Черкащини в ТОВ «Маклаут» геодезистом. Попередньо працював в ФОП «Калініченко Л.І.» землевпорядником. Випускник пішов слідами батька – землевпорядника Руслана Дорошка.

 

Випускниця 2022 року бакалаврату Катерина Бєсєда, яка навчалася за спеціальністю 242 «Туризм» у Черкаському державному технологічному університеті, успішно поєднує навчання в магістратурі та працює в готелі «Rugard Strandhotel» в Німеччині. 

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету протягом свого навчання намагаються підтверджувати свої теоретичні знання на практиці і безпосередньо в туристичних фірмах, готельно-ресторанних закладах як в Україні, так і за кордоном, що допомагає їм бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Теоретичні знання та практичні навички випускниці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – на міжнародний рівень!

 

Ян Білоус – випускник Черкаського державного технологічного університету освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 101 «Екологія» 2021 року. 

Упродовж навчання був активним учасником природоохоронних та інформаційно-просвітницьких заходів, брав участь у проведенні моніторингових досліджень Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».

Нині випускник ЧДТУ працює на посаді еколога та наукового  співробітника-консультанта з натурних досліджень науково-виробничого підприємства «УКРЕКОПРОЕКТ» м.Одеса.

 
Понеділок, 13 березня 2023 11:10

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Олеся КАНЮК

Олеся Канюк закінчила факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Туризм». У 2020 році здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр». У 2022 році отримала вищу освіту за другим освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».Упродовж навчання в університеті Олеся вела активну студентську діяльність, зокрема очолювала студентську раду Факультету харчових технологій та сфери обслуговування брала участь у культурних заходах. Проходила стажування на підприємствах  туристичної галузі, як в Україні так і закордоном. Нині випускниця ЧДТУ – працює рецепціоністом в готелі Gloria Serenity Resort (Туреччина).

 
Сторінка 1 із 5