,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Підрозділи університету Бібліотека

Бібліотека

Науково-технічна бібліотека - один з основних підрозділів університету, її історія розпочалася у 1960 р. на базі загальнотехнічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості. Загальний фонд бібліотеки тоді складав 4077 примірників.

Сьогодні багатогалузевий фонд літератури  налічує понад 370000 примірників наукової, навчальної, нормативно-технічної, художньої, іноземної літератури, зокрема 186000 навчальної літератури, 790 авторефератів та дисертацій, 170 назв періодичних видань, понад 4000 електроних ресурсів. Практично всі видання та інформаційні ресурси з профілю університету. Щороку бібліотекою обслуговується понад 10000 користувачів, за рік книговидача перевищує 600000 примірників.

Разом з факультетами і кафедрами бібліотекою проводяться Дні інформації, Дні кафедри, факультетів, дипломників, тематичні перегляди літератури до всеукраїнських конкурсів і конференцій. Для студентів першого курсу співробітники бібліотеки читають курс «Інформаційна культура студента».

Зберігаючи традиції попередників, НТБ активно застосовує сучасні методи у всіх напрямках діяльності, прагне підтримувати свій статус. Для студентів та науковців університету у 2009 році відкрит Зал бібліотечно-інформаційних ресурсів (к.105) на 16 автоматизованих робочих місць, де можна отримати доступ до повнотекстових навчально-методичних ресурсів, з доступом до мережі Інтернет. В читальному залі бібліотеки зона Wi-Fi. Також до послуг читачів 2 абонементи, зал каталогів, зал довідково-бібліографічної та інформаційної роботи

Професійний пріоритет колективу бібліотеки - забезпечити доступність науково-освітніх ресурсів шляхом створення необхідних умов для доступу до інформації і сучасних послуг.


Сайт бібліотеки http://lib.chdtu.edu.ua/

Доступ до повнотекстових навчально-методичних ресурсів на сайті Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ  http://elib.chdtu.edu.ua/