,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет економіки та управління

Юлія Горб закінчила факультет економіки та управління  Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Юлія вела активну студентську діяльність, брала участь у культурних заходах, була незмінною ведучою університетських подій. Нині випускниця ЧДТУ популярна ведуча різноманітних заходів міста Черкаси, 8 років ведуча подій у ТРЦ «Любава», ведуча рубрик про стиль і шопінг, модель на показах, організаторка міських конкурсів краси, одна з організаторів «СтудМіс Черкащини», стилістка та котоволонтерка. Нещодавно Юлія Горб відкрила власний онлайн магазин одягу.

 

Семен Радченко закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю  «Фінанси» у 2003 році.

Нині випускник ЧДТУ - засновник та фінансовий директор ТОВ  «Торговий Дім  «Світ Сталі», депутат VIII скликання Черкаської обласної ради.

 

Юрій Лемещук закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2000 році. 

Випускник ЧДТУ заснував та очолив офтальмологічний центр у Черкасах «Оптика Зір».

 

Ростислав Наконечний закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут (нині Черкаський державний технологічний університет) за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація «Економіст-фінансист».  

Ростислав Михайлович працює в банківській сфері з 2010 року: обіймав посади керівника напрямку корпоративного бізнесу, начальника управління з фінансування Департаменту корпоративного та приватного банкінгу. Раніше працював на керівних позиціях у ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень», ТОВ «ПАРТНЕР-БАНК», АТ «ІНДЕКС-БАНК».  

Наразі Ростислав Наконечний обіймає посаду заступника Голови Правління IBOX BANK. Відповідає за корпоративний напрямок роботи, здійснюючи керівництво діяльністю Управління кредитування, Управління по роботі з ключовими клієнтами, а також Управління цінних паперів, акціонерного капіталу та ліцензування. Його ключовими завданнями у сфері B2B є структурування послуг за сегментами клієнтів, а також розробка для них оптимальних тарифів та інноваційних сервісів.

 

Артем Євтушенко у Черкаському державному технологічному університеті здобув дипломом бакалавра за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» у 2014 році та диплом магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Артем брав активну участь у різноманітних культурно-патріотичних заходах, був незмінним ведучим університетських подій. Після закінчення закладу вищої освіти Артем Євтушенко взявся за вдосконалення майстерності в улюбленій справі. Відтак, випускник ЧДТУ викладав курси з Ораторського мистецтва в психологічному центрі;  закінчив курс Журналістики від ГО «Громадське телебачення Черкаси»; пройшов стажування з медіаграмотності в Чехії; був ведучим програми «Євроцензор» на телеканалі «ВІККА», завершив курс «ведучий-контент мейкер» у медіа школі 1+1 та став співзасновником Ютуб проєкту «Перекотиполе» про подорожі Черкащиною. Нині Артем Євтушенко -  ведучий багатьох міських заходів та фестивалів, співзасновник молодіжної туристичної агенції «Євротріпс Черкаси» та співвласник кафе «Пармезан піца та суші».

 

Мішіко Беселія закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Фінанси і кредит» у 2014 році. Упродовж навчання в університеті Мішико успішно поєднував фінансову грамотність із заняттями боксом та кікбоксингом.

Нині Мішико Беселія - професійний боксер, майстер спорту України з кікбоксингу, чемпіон України з боксу серед професіоналів. 

 

Мар’яна Біт-Давід (Ніщенко) закінчила фінансово-економічний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Фінанси» у 2009 році. Нині випускниця ЧДТУ – заступник міського голови м. Золотоноша. Кандидат педагогічних наук.

«Черкаський державний технологічний університет завжди згадую з найдобрішими і найсвітлішими почуттями. Кафедра фінансів та й весь викладацький склад університету – справжні професіонали та надзвичайно чуйні люди. За роки навчання ми здобували не лише основні знання з різних дисциплін, а ще й набували досвід комунікації, організації та особистісного розвитку. Тут комфортно поєднувалося навчання та виховна робота, студентський клуб та буфет, гуртожитки та чудові локації біля головного корпусу. 

Я обрала наш університет,  тому що він лідер серед навчальних закладів Черкащини. З впевненістю можу сказати, що роботодавці дуже цінують випускників ЧДТУ.  Адже  випускники ЧДТУ – це гарантія якісної освіти, а випускники кафедри фінансів – висококласні спеціалісти. 

Кафедра дала безцінні знання, без яких не може обійтись жоден професіонал. Згадки про студентські роки лишилися найкращі. Дякую всім викладачам, чия доля нерозривно пов’язана з ЧДТУ», говорить Мар’яна.

 

Анастасія Вишневська закінчила фінансово-економічний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Облік і аудит»  у 2012 році.

Диплом магістра з відзнакою Черкаського державного технологічного університету, отриманий в 2012 році за спеціальністю «Облік і аудит» дозволив здобути престижну професію. 

Завдяки якісній освіті, наполегливій праці втілила  свої знання на практиці і успішно побудувала кар’єру за спеціальністю. Наразі Анастасія займає посаду заступника директора аудиторської Компанії  ТОВ «Аудит Консалтинг Сервіс», яка співпрацює з 12 областями України.

Бере  активну участь у громадському житті регіону, з  травня 2020 року є секретарем Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Черкаській області, що має на меті створення сприятливого середовища для ведення бізнесу не тільки регіону, а й країни в цілому, покращення ситуації із захисту прав та інтересів платників податків, сприяння прозорості діяльності органів державної влади, вплив на процеси законотворення в Україні, реалізацію державної політики у податковій, митній та бюджетній сферах.

Тетяна Харенко закінчила фінансово-економічний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Фінанси» у 1999 році. Нині Тетяна Харенко очолює департамент фінансової політики Черкаської міської ради.

«Найщасливіший період в житті кожної людини – це студентські роки. І саме цей час професійного визначення вибору майбутнього я провела в Черкаському інженерно-технологічному інституті разом з найкращими в світі викладачами кафедри «Фінанси» наприкінці минулого тисячоліття.  

Із студентської лави розпочалася  дорога по якій я та мої друзі крокуємо вже більше двадцяти років.  

І саме викладачі рідної кафедри зробили початок нашої дороги цілеспрямованим, творчим, професійним, цікавим та впевненим.

Я з вдячністю згадую роки навчання в інституті, викладачів та друзів яких тут зустріла та які поруч зі мною і сьогодні. Час навчання пролетів дуже швидко, але в пам’яті залишився назавжди!

Хочу побажати кафедрі фінансів та її викладачам нових досягнень, успіхів та розвитку! Ну а випускникам порадити – якщо хочете стати успішними та найкращими в фінансовій сфері, то вам саме сюди!».

 

Анастасія Галич закінчила факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Управління проектами» у 2014 році.  

Нині випускниця ЧДТУ – начальник відділення АБ «Укргазбанк» у місті Черкаси.

 
Сторінка 1 із 3