,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем

Юлія Чабаненко закінчила факультет інформаційних технологій і систем Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині – ЧДТУ) за спеціальністю «Обчислювальні машинно-комплексні системи та мережі» у 1995 році. Інженер-системотехнік.   

Нині випускниця ЧДТУ – видавчиня, директор Черкаської майстерні друку. Голова громадської організації «Книжковий маестро». Експерт книжки року.

 

Катерина Холупняк закінчила факультет інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Комп‘ютерні системи та мережі» у 2010 році.  

Нині випускниця ЧДТУ – депутатка Черкаської міської ради, голова депутатської комісії з питань гуманітарної та соціальної політики, викладач кафедри «Комп’ютерної інженерії та інформаційних технологій» Черкаського державного бізнес-коледжу. Веде активну громадську, суспільно-політичну та волонтерську  діяльність. Є членом черкаської філії ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

 

Ігор Черкас закінчив факультет інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Обчислювальні машинно-комплексні системи та мережі» у 1995 році. Інженер-системотехнік. Нині випускник ЧДТУ – комерційний директор ТОВ «Мегастайл».

 

Олена Маслова закінчила факультет інформаційних технологій і систем за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі» у 2007 році. Наразі випускниця ЧДТУ – HR-manager, міжнародної аутсорсингової IT-компанії Andersen.