,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Військова піготовка

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ !

Навчаючись в ЧДТУ Ви маєте можливість пройти військову підготовку і отримати

 первинне військове звання офіцера запасу (молодшого лейтенанта)

 

На виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України впроваджується принципово новий вид виконання військового обов’язку - добровільна служба у військовому резерві. Підготовка резервістів повинна забезпечити формування військово-навчальних ресурсів для забезпечення потреб Збройних Сил.

Про актуальну потребу у таких фахівцях свідчить той факт, що одним з основних умов при працевлаштуванні кандидатів до силових структур, відомств і установ України, є наявність офіцерського звання.

Керуючись вищезазначеним у 2012 році у Черкаському державному технологічному університеті була впроваджена військова підготовка студентів за програмою офіцерів запасу на підставі укладеного договору з Сумським державним університетом, а саме з кафедрою військової підготовки СумДУ.

Військова підготовка зі студентами проводиться за програмою підготовки офіцерів запасу відповідно до ліцензійного обсягу за кошти фізичних або юридичних осіб за встановленими військово-обліковими спеціальностями із залученням співробітників, науково-педагогічних працівників і навчально-матеріальної бази Черкаського державного технологічного університету, Сумського державного університету та Міністерства оборони.

Військову справу студенти вивчають протягом двох останніх років (3-4 курси підготовки бакалавра) навчання для здобуття освітнього ступеня не нижче бакалавра.

Військову підготовку за програмою офіцерів запасу можуть проходити громадяни України, які мають або здобудуть освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра станом на липень 2019 року (студенти всіх форм навчання, випускники ВНЗ), придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Громадяни, які отримають звання офіцера запасу звільняються від призову на строкову службу.

Студенти, які виявили бажання проходити військову підготовку до 25 березня 2017 року подають заяву на ім’я начальника КВПСумДУ.

До заяви додаються документи, визначені Правилами прийому на кафедру військової підготовки Сумського державного університету у 2016 році.

Конкурсний відбір студентів 24-25 квітня 2017 року.

Кафедра військової підготовки Сумського державного університету:

Тел. (0542) 62-83-15

Web-сайт: http://kvp.sumdu.edu.ua/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальний за військову підготовку студентів ЧДТУ за програмою офіцерів запасу – Демиденко Віктор Вячеславович, доцент кафедри економіки та підприємництва (а. 215  ІІ-к.) тел. 50-50-25, (067) 760 31 89.

Детальніше в цій категорії: « Заява