,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!

ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!

«ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» у Черкаському державному технологічному університеті:

Ініціатива іміджево-профорієнтаційного національно-патріотичного регіонального проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» набрала обертів завдяки низці заходів, які Черкаський державний технологічний університет ініціював та провів спільно з органами державної влади, роботодавцями та представниками освіти регіону, починаючи з 2017 р.

  • 12 грудня 2017 р. – Регіональний «круглий стіл» для підготовки Форуму майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» на тему: «Професійна освіта як основа збереження кадрового потенціалу та економічного зростання Черкаської області» (ПК «Дружба народів» м.Черкаси);
  • 18 травня 2018 р. – Форум майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» (Площа Знань; Черкаський державний технологічний університет).
  • 23 грудня 2019 р. – ФОРУМ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ОСВІТИ, ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, РОБОТОДАВЦІВ ТА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ЧЕРКАЩИНИ (Черкаський державний технологічний університет).
  • Із квітня 2019 р. – на запрошення ОТГ Черкаської області та за ініціативи ЧДТУ – проєкт «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» стартував в освітніх закладах територіальних громад Черкаської області.

Із 66 громад Черкаської області за час реалізації проєкту 21 громада  та 90 закладів загальної середньої освіти підписали договори про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом. У рамках проєкту укладено також 17 договорів із університетами, інститутами, технікумами, коледжами черкаського регіону та 4 договори  із закладами позашкілля (дані станом на 01.10.2023 р.).

Досвід ЧДТУ підтверджує, що в Черкасах та області є і робочі місця, і комфортні умови праці та проживання, а освіта регіону відповідає вимогам сучасності. Люди, які працюють на теренах освіти на Черкащині, професійні, адаптивні, згуртовані. Освітяни, роботодавці, профспілки і лідери громад, розуміють виклики сьогодення і плідно співпрацюють із Черкаським державним технологічним університетом.

У ЧДТУ системно розробляються і реалізуються заходи, спрямовані на залучення поінформованого і вмотивованого контингенту здобувачів освіти, сформованого за запитами регіонального ринку праці відповідно до максимально усвідомленого вибору абітурієнтів.