Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Олександр ДЖУР
Понеділок, 16 жовтня 2023 13:14

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Олександр ДЖУР

Олександр Джур у 2015 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Інженерна механіка», бакалавр з інженерної механіки.

Згодом у 2016 році отримав кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю  «Обробка металів за спецтехнологіями».

Ступінь магістра з соціального забезпечення здобув  у 2021 році.

У 2022 році працював експертом тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, «Нацресурс» з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду директора Черкаського обласного центру зайнятості.