Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Василь АКСЬОНОВ
П'ятниця, 29 липня 2022 08:00

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Василь АКСЬОНОВ

Василь Аксьонов закінчив факультет електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Прилади точної механіки» у 2001 році, а у 2021 році завершив навчання за освітньою програмою «Автомобільний транспорт» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду директора Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України.

Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є державною спеціалізованою установою судової експертизи Експертної служби МВС України, виступає надійним помічником в суперечках, де необхідні спеціальні знання. Судові експертизи та експертні дослідження, виконані фахівцями ЧНДЕКЦ, неодноразово слугували вагомою підставою в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.

Галерея зображень