Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Віктор ХАЛЯВКА
Четвер, 06 квітня 2023 09:25

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Віктор ХАЛЯВКА

Віктор Халявка у 2021 році завершив навчання у Черкаському державному технологічному університеті за освітньою програмою «Автомобільний транспорт» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника директора - завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів.

Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є державною спеціалізованою установою судової експертизи Експертної служби МВС України, виступає надійним помічником в суперечках з ДТП, де необхідні спеціальні знання з автомобільного транспорту.

У Черкаському підрозділі Експертної служби МВС на постійній основі проводяться комплексні дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують.