,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Вступнику Студентські гуртожитки

Студентські гуртожитки

Студентські гуртожитки ЧДТУ

 

Проживання в гуртожитках ЧДТУ здійснюються згідно Положення “Про користування студентськими гуртожитками Черкаського державного технологічного університету” (затверджене рішенням Вченої ради ЧДТУ від 18 травня 2020 р., протокол № 13, та введене в дію Наказом по ЧДТУ №140/01 від 19.05.2020 р.).

ЧДТУ має на сьогодні чотири власні гуртожитки. Студенти проживають у двох, трьох, чотирьохмістних кімнатах (в кімнатах є шафа, стіл, стільці, ліжка, матраси, за бажанням студента видається постільна білизна).

Гуртожитки забезпечені всією необхідною інфраструктурою для належних умов проживання (цілорічно є гаряча, холодна вода, електричні плити, душ, санітарні кімнати, студентські вітальні, спортивні кімнати, кімнати для прання та сушіння білизни).

В гуртожитках працює цілодобово охорона. Діє пропускний режим для проживаючих.

Тут працюють студентські вітальні, навчальні та спортивні кімнати, створені належні житлово-побутові умови для проживання, підготовки до занять та проведення дозвілля, яке організовують Ради студентського самоврядування гуртожитків.

Проректор з гуманітарно-виховних питань, проректор з господарських питань, працівники Відділу студентського розвитку та культурних програм спільно з господарськими службами проводять регулярно два рази на рік (на початку першого та другого семестрів) у позанавчальний час загальні розширені збори всіх мешканців  гуртожитків ЧДТУ (згідно затвердженого графіка), з питань роз’яснення правил проживання у гуртожитках та вивчення проблем питань у студентському середовищі. На ці зустрічі, що вже стало доброю традицією, запрошуються представники правоохоронних органів, з метою профілактики правопорушень. Ті питання, які піднімаються студентством на зустрічах, в силу їх розв’язання, відразу ж вирішуються. Щотижня здійснюються рейди-перевірки гуртожитків.

Активно діє студентське самоврядування гуртожитків, яке свою роботу організовує згідно «Положення про студентське самоврядування в ЧДТУ».

Студентське самоврядування гуртожитків тісно співпрацює з ректоратом університету, тому на сьогодні не було жодної конфліктної ситуації, яка б виходила із студентського середовища гуртожитків. Якщо і виникають деякі соціально-побутового чи виховного характеру питання, то вони оперативно і швидко вирішуються.

Ради студентського самоврядування гуртожитків приймають участь у поселенні студентів та виселенні тих студентів, що неодноразово порушують правила внутрішнього розпорядку  проживання в гуртожитку.

Активно на сучасному етапі проводиться спортивно-масова робота в гуртожитках. Щорічно всі гуртожитки ЧДТУ беруть участь у Обласній спартакіаді серед студентських гуртожитків вищих навчальних закладів. Беруть участь у змаганнях між гуртожитками з футзалу на Кубок ректора ЧДТУ.