Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Олексій ЛІВИЙ
Понеділок, 24 квітня 2023 08:16

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Олексій ЛІВИЙ

Олексій Лівий закінчив у 2021 році факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну (нині факультет електронних технологій, автотранспорту та машинобудування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Обладнання переробних і харчових виробництв» кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління. Отримав диплом магістра з відзнакою.

Нині випускник обіймає посаду головного механіка на підприємстві ТОВ «ФЕС-УКР».

ТОВ «ФЕС УКР» — підприємство з виробництва та реалізації розчинних напоїв: кавових, чайних і какао напоїв, цикорію і натуральної розчинної кави.

ТОВ «ФЕС УКР» розташоване в місті Золотоноша. Завод був заснований в Україні, в складі групи Food Empire, в 2011 році. Основна продукція розчинні кавові напої 3 в 1. Виробляє продукцію під торговими марками «Mac Coffee», «Петровська Слобода», «Mac Fito» і «Mac Chocolate».