,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ

Павло Ковтун закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за напрямом підготовки економіка і підприємництво у 2006 році.

Випускник ЧДТУ Павло Ковтун – у 2008 засновнував і очолив компанію дизайнерських меблів ZEGEN. Нині відомий в Україні та за її межами бренд ZEGEN відповідає вимогам сучасної людини, оскільки виробники поєднують функціональність та практичність з естетикою правильних, строгих форм. 

 

Андрій Овчаренко випускник 2023 року освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища» факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету, магістр за спеціальністю «Екологія».

Нині випускник ЧДТУ – підприємець ФОП Овчаренко А.А. (послуги в сфері екологічного законодавства: розробка та оформлення дозвільних документів), засновник Благодійної організації «Зелена країна» та член правління волонтерського штабу «ЛАД».

     Катерина Колісник у 2021 році закінчила факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету з дипломом магістра за спеціальністю «Екологія» (освітня програма «Екологія та охорона навколишнього середовища»).

     Упродовж навчання в університеті  Катерина вела активну студентську діяльність, брала участь у культурних заходах, неодноразово була ведучою університетських подій. Нині випускниця ЧДТУ успішно працює екологом ПП «Жовтень-2000».

Юлія Горб закінчила факультет економіки та управління  Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Юлія вела активну студентську діяльність, брала участь у культурних заходах, була незмінною ведучою університетських подій. Нині випускниця ЧДТУ популярна ведуча різноманітних заходів міста Черкаси, 8 років ведуча подій у ТРЦ «Любава», ведуча рубрик про стиль і шопінг, модель на показах, організаторка міських конкурсів краси, одна з організаторів «СтудМіс Черкащини», стилістка та котоволонтерка. Нещодавно Юлія Горб відкрила власний онлайн магазин одягу.

 

Ігор Самойленко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2009 році за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника управління архітектури Смілянської міської ради.

Свій період навчання у ЧДТУ я згадую з насолодою і задоволенням, тому що я реалізував свою дитячу мрію, без перебільшення, бути інженером-будівельником, оскільки в нас це сімейне. Без перебільшення, за роки навчання я отримав дуже багато знань і спеціальність, яка стала мені квитком подальшого розвитку. Завдяки отриманим знанням і спеціальності, я отримав постійне місце роботи в органах місцевого самоврядування. Завдяки отриманим знанням в рідному університеті, я мав змогу отримати диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» та без великих надзусиль вступити на другий курс у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «Архітектура та містобудування», який вже закінчив, отримавши освітній ступінь бакалавра. Отримані знання я вдало поєдную як і на своїй безпосередній роботі, так і поза її межами, – зазначає Ігор Самойленко.

Семен Радченко закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю  «Фінанси» у 2003 році.

Нині випускник ЧДТУ - засновник та фінансовий директор ТОВ  «Торговий Дім  «Світ Сталі», депутат VIII скликання Черкаської обласної ради.

 

Владислав Кузьменко у 2020 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, отримавши кваліфікацію магістра з хімічних технологій та інженерії і диплом з відзнакою. Під час навчання зарекомендував себе як розумний, цілеспрямований, поміркований студент. Активний учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Диплом І ступеня), співавтор двох патентів на винахід.

Нині випускник ЧДТУ успішно працює за фахом. Він хімік-аналітик фізико-хімічної лабораторії ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ». Серед його основних обов'язків: контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва та в процесі зберігання; контроль якості вихідної сировини; розроблення нормативної документації. Владислав Кузьменко також активно займається спортом, він член збірної ЧДТУ з баскетболу.

Юрій Лемещук закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2000 році. 

Випускник ЧДТУ заснував та очолив офтальмологічний центр у Черкасах «Оптика Зір».

 

Ростислав Наконечний закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут (нині Черкаський державний технологічний університет) за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація «Економіст-фінансист».  

Ростислав Михайлович працює в банківській сфері з 2010 року: обіймав посади керівника напрямку корпоративного бізнесу, начальника управління з фінансування Департаменту корпоративного та приватного банкінгу. Раніше працював на керівних позиціях у ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень», ТОВ «ПАРТНЕР-БАНК», АТ «ІНДЕКС-БАНК».  

Наразі Ростислав Наконечний обіймає посаду заступника Голови Правління IBOX BANK. Відповідає за корпоративний напрямок роботи, здійснюючи керівництво діяльністю Управління кредитування, Управління по роботі з ключовими клієнтами, а також Управління цінних паперів, акціонерного капіталу та ліцензування. Його ключовими завданнями у сфері B2B є структурування послуг за сегментами клієнтів, а також розробка для них оптимальних тарифів та інноваційних сервісів.

 

Дар’я Сєрова з відзнакою закінчила магістратуру факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Дизайн» у 2021 році. Дар’я постійна учасниця Міжнародних і Всеукраїнських виставок та конкурсів з живопису і дизайну.

 Нині випускниця ЧДТУ працює за фахом на посаді дизайнера в компанії з виробництва одягу «Zalxndra» в Дубаї. Розробляє принти до одягу і рекламу.

 
Сторінка 1 із 7