,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ

Юлія Горб закінчила факультет економіки та управління  Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Юлія вела активну студентську діяльність, брала участь у культурних заходах, була незмінною ведучою університетських подій. Нині випускниця ЧДТУ популярна ведуча різноманітних заходів міста Черкаси, 8 років ведуча подій у ТРЦ «Любава», ведуча рубрик про стиль і шопінг, модель на показах, організаторка міських конкурсів краси, одна з організаторів «СтудМіс Черкащини», стилістка та котоволонтерка. Нещодавно Юлія Горб відкрила власний онлайн магазин одягу.

 

Ігор Самойленко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2009 році за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника управління архітектури Смілянської міської ради.

Свій період навчання у ЧДТУ я згадую з насолодою і задоволенням, тому що я реалізував свою дитячу мрію, без перебільшення, бути інженером-будівельником, оскільки в нас це сімейне. Без перебільшення, за роки навчання я отримав дуже багато знань і спеціальність, яка стала мені квитком подальшого розвитку. Завдяки отриманим знанням і спеціальності, я отримав постійне місце роботи в органах місцевого самоврядування. Завдяки отриманим знанням в рідному університеті, я мав змогу отримати диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» та без великих надзусиль вступити на другий курс у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «Архітектура та містобудування», який вже закінчив, отримавши освітній ступінь бакалавра. Отримані знання я вдало поєдную як і на своїй безпосередній роботі, так і поза її межами, – зазначає Ігор Самойленко.

Семен Радченко закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю  «Фінанси» у 2003 році.

Нині випускник ЧДТУ - засновник та фінансовий директор ТОВ  «Торговий Дім  «Світ Сталі», депутат VIII скликання Черкаської обласної ради.

 

Владислав Кузьменко у 2020 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, отримавши кваліфікацію магістра з хімічних технологій та інженерії і диплом з відзнакою. Під час навчання зарекомендував себе як розумний, цілеспрямований, поміркований студент. Активний учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Диплом І ступеня), співавтор двох патентів на винахід.

Нині випускник ЧДТУ успішно працює за фахом. Він хімік-аналітик фізико-хімічної лабораторії ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ». Серед його основних обов'язків: контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва та в процесі зберігання; контроль якості вихідної сировини; розроблення нормативної документації. Владислав Кузьменко також активно займається спортом, він член збірної ЧДТУ з баскетболу.

Юрій Лемещук закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Менеджмент» у 2000 році. 

Випускник ЧДТУ заснував та очолив офтальмологічний центр у Черкасах «Оптика Зір».

 

Ростислав Наконечний закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут (нині Черкаський державний технологічний університет) за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація «Економіст-фінансист».  

Ростислав Михайлович працює в банківській сфері з 2010 року: обіймав посади керівника напрямку корпоративного бізнесу, начальника управління з фінансування Департаменту корпоративного та приватного банкінгу. Раніше працював на керівних позиціях у ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень», ТОВ «ПАРТНЕР-БАНК», АТ «ІНДЕКС-БАНК».  

Наразі Ростислав Наконечний обіймає посаду заступника Голови Правління IBOX BANK. Відповідає за корпоративний напрямок роботи, здійснюючи керівництво діяльністю Управління кредитування, Управління по роботі з ключовими клієнтами, а також Управління цінних паперів, акціонерного капіталу та ліцензування. Його ключовими завданнями у сфері B2B є структурування послуг за сегментами клієнтів, а також розробка для них оптимальних тарифів та інноваційних сервісів.

 

Дар’я Сєрова з відзнакою закінчила магістратуру факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Дизайн» у 2021 році. Дар’я постійна учасниця Міжнародних і Всеукраїнських виставок та конкурсів з живопису і дизайну.

 Нині випускниця ЧДТУ працює за фахом на посаді дизайнера в компанії з виробництва одягу «Zalxndra» в Дубаї. Розробляє принти до одягу і рекламу.

 

Роман Бараков закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2010 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія». Захистив кандидатську дисертацію та здобув ступінь кандидата хімічних наук. 

Нині випускник ЧДТУ провідний інженер відділу пористих речовин і матеріалів Інституту фізичної хімії імені Л.В. Писаржевського НАН України.

 
Понеділок, 05 вересня 2022 11:30

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Лідія ЧАЛА

Лідія Чала закінчила факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Дизайн» у 2010 році.

Нині випускниця ЧДТУ працює у закладі дошкільної освіти ЗДО «Дніпряночка» у с.Червона Слобода Червонослобідської сільської ради. Займається стріт-артом, декоративним розписом стін.

 

Володимир Мороз закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2010 році за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія». 

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника цеху з виробництва аміаку II черги ПАТ «Азот».

 
Сторінка 1 із 7