,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ

Наталія Небилиця (Жорнова) випускниця спеціальності «Економіка підприємства» Черкаського державного технологічного університету 2000 року. 

Наталія розпочала працювати у Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» у 2006 році з посади головного бухгалтера. Потім працювала секретарем, діловодом, а з 2023 року обіймає посаду завідувача відділу музеїв та займається пам’яткоохоронною роботою.

Випускниця з приємністю згадує навчання в ЧІТІ (ЧДТУ), дякує кожному, хто вкладав свої знання і досвід, та запрошує на батьківщину Кобзаря!

 

Вікторія Чиженко випускниця спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Черкаського державного технологічного університету 2024 року. Отримала диплом магістра з екології з відзнакою. 

Нині Вікторія обіймає посаду головного спеціаліста Відділу цифрової трансформації Департаменту цифрової трансформації, надання електронних публічних послуг та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Випускниця ЧДТУ активно долучена до практичного впровадження Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема» та її функціональних модулів.

 

Марія Назаренко випускниця спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Черкаського державного технологічного університету 2024 року. Отримала диплом магістра з екології з відзнакою. 

Нині Марія – еколог ТОВ «Нафтопромінвест» м. Черкаси. На сьогоднішній день одними з основних видів діяльності ТОВ є розробка та погодження екологічної дозвільної документації (ОВД, викиди, вода, відходи, зменшення СЗЗ), послуги власної атестованої санітарно-екологічної лабораторії. ТОВ «Нафтопромінвест» нагороджено дипломом від голови Черкаської ОДА як найкращого розробника документів у сфері екологічного законодавства. 

Випускниця ЧДТУ є активним стейкхолдером освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів підготовки зі спеціальності «Екологія».

 

Олександр Джур у 2015 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Інженерна механіка», бакалавр з інженерної механіки.

Згодом у 2016 році отримав кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю  «Обробка металів за спецтехнологіями».

Ступінь магістра з соціального забезпечення здобув  у 2021 році.

У 2022 році працював експертом тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, «Нацресурс» з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду директора Черкаського обласного центру зайнятості.

 

Руслан Москаленко у 2009 році закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Економіка  підприємства».

З 2012 року випускник ЧДТУ працює у компанії «Нова Пошта», яка сьогодні є лідером на ринку експрес-доставок в Україні та активно завойовує міжнародний простір. Після реорганізації компанії у 2022 році, керівник мережі агентських відділень Черкащини Руслан Москаленко обійняв посаду директора філії Черкаської та Кіровоградської областей ТОВ «Нова пошта». 

 

Роман Єрмоличев навчався в Черкаському інженерно-технологічному інституті, який закінчив у 2000 році за спеціальністю економіст-фінансист. Ступінь магістра з державної служби здобув у 2004 році по закінченню Київського національного економічного університету.

З 2000 року розпочав свою трудову діяльність у Міністерстві фінансів з посади економіста І категорії відділу бюджетних програм культури Управління бюджетних програм освіти‚ культури і науки Департаменту фінансів невиробничої сфери.

З 2003 року Головний економіст відділу фінансів культури Управління фінансів освіти‚ науки та культури Головного управління державного бюджету Департаменту зведеного бюджету.

У 2016 році зайняв посаду Директора Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Міністерства фінансів України.

Нагороджений низкою почесних грамот Міністерства фінансів (здобуті у 2006, 2010, 2015 та 2019 роках).

2 квітня 2020 року призначений заступником Міністра фінансів України.

 

Денис Ясінський – випускник магістратури освітньої програми «Технології машинобудування», спеціальності 131 «Прикладна механіка» кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ у 2017 році. 

Під час навчання в університеті Денис пройшов відбір та підписав контракт на стажування в міжнародній компанії ТОВ «Костал Україна», а з 2016 року розпочав працювати в ТОВ «Юджин ЛТД» на посаді інженера-конструктора. Наразі Денис Ясінський обіймає посаду начальника виробництва ТОВ «Юджин ЛТД».

Підприємство ТОВ «Юджин ЛТД» виготовляє вироби з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском. Продукція, що випускається підприємством, застосовується в автомобільній промисловості, електротехніці, навігаційній апаратурі, виробництві побутових приладів та інших галузях промисловості. Компанія має міжнародні зв’язки з компаніями таких країн як: Японія, США, Німеччина, Польща, Нідерланди, Австрія, Франція, Південна Корея, Ізраїль та Китай.

Стейкхолдерська діяльність ТОВ «Юджин ЛТД» і кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ триває з березня 2023 року. Мета такої діяльності – отримати кваліфіковані та підготовлені кадри для подальшого працевлаштування в компанії. Наразі кількість випускників ЧДТУ на ТОВ «Юджин ЛТД» становить більше десяти осіб.

 

Катерина Смоляник випускниця спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Черкаського державного технологічного університету 2013 року.       

Нині Катерина працює екологом Комунального підприємства «Дирекція Парків» Черкаської міської ради. Випускниця ЧДТУ є учасницею робочої групи проєкту «Екоініціатива збереження довкілля міської набережної Черкас спілкою релокованих та місцевих громадських організацій» та активним стейкхолдером освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки.

 

ГУСЕЙНОВ БАХАДУР ГАРУН огли – випускник 2016 року освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки зі спеціальності 101 «Екологія» Навчально-наукового центру по роботі з іноземними студентами Черкаського державного технологічного університету.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду начальника комплексної топо-геодезичної партії Геолого-пошукової експедиції Міністерства екології та природних ресурсів Азербайджанської Республіки.

 

Максим Вовк навчався з 2017 до 2019 року на будівельному факультеті Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Магістратуру закінчив при Національному університеті біоресурсів і природокористування України в 2021 році. 

З 2021 року Максим Вовк працює в Чорнобаївській територіальній громаді на посаді головного спеціаліста сектору земельних відносин.

Сторінка 1 із 10