,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Успішні випускники ЧДТУ

Руслан Москаленко у 2009 році закінчив факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Економіка  підприємства».

З 2012 року випускник ЧДТУ працює у компанії «Нова Пошта», яка сьогодні є лідером на ринку експрес-доставок в Україні та активно завойовує міжнародний простір. Після реорганізації компанії у 2022 році, керівник мережі агентських відділень Черкащини Руслан Москаленко обійняв посаду директора філії Черкаської та Кіровоградської областей ТОВ «Нова пошта». 

 

Роман Єрмоличев навчався в Черкаському інженерно-технологічному інституті, який закінчив у 2000 році за спеціальністю економіст-фінансист. Ступінь магістра з державної служби здобув у 2004 році по закінченню Київського національного економічного університету.

З 2000 року розпочав свою трудову діяльність у Міністерстві фінансів з посади економіста І категорії відділу бюджетних програм культури Управління бюджетних програм освіти‚ культури і науки Департаменту фінансів невиробничої сфери.

З 2003 року Головний економіст відділу фінансів культури Управління фінансів освіти‚ науки та культури Головного управління державного бюджету Департаменту зведеного бюджету.

У 2016 році зайняв посаду Директора Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Міністерства фінансів України.

Нагороджений низкою почесних грамот Міністерства фінансів (здобуті у 2006, 2010, 2015 та 2019 роках).

2 квітня 2020 року призначений заступником Міністра фінансів України.

 

Денис Ясінський – випускник магістратури освітньої програми «Технології машинобудування», спеціальності 131 «Прикладна механіка» кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ у 2017 році. 

Під час навчання в університеті Денис пройшов відбір та підписав контракт на стажування в міжнародній компанії ТОВ «Костал Україна», а з 2016 року розпочав працювати в ТОВ «Юджин ЛТД» на посаді інженера-конструктора. Наразі Денис Ясінський обіймає посаду начальника виробництва ТОВ «Юджин ЛТД».

Підприємство ТОВ «Юджин ЛТД» виготовляє вироби з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском. Продукція, що випускається підприємством, застосовується в автомобільній промисловості, електротехніці, навігаційній апаратурі, виробництві побутових приладів та інших галузях промисловості. Компанія має міжнародні зв’язки з компаніями таких країн як: Японія, США, Німеччина, Польща, Нідерланди, Австрія, Франція, Південна Корея, Ізраїль та Китай.

Стейкхолдерська діяльність ТОВ «Юджин ЛТД» і кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ триває з березня 2023 року. Мета такої діяльності – отримати кваліфіковані та підготовлені кадри для подальшого працевлаштування в компанії. Наразі кількість випускників ЧДТУ на ТОВ «Юджин ЛТД» становить більше десяти осіб.

 

Катерина Смоляник випускниця спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Черкаського державного технологічного університету 2013 року.       

Нині Катерина працює екологом Комунального підприємства «Дирекція Парків» Черкаської міської ради. Випускниця ЧДТУ є учасницею робочої групи проєкту «Екоініціатива збереження довкілля міської набережної Черкас спілкою релокованих та місцевих громадських організацій» та активним стейкхолдером освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки.

 

ГУСЕЙНОВ БАХАДУР ГАРУН огли – випускник 2016 року освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» бакалаврського рівня підготовки зі спеціальності 101 «Екологія» Навчально-наукового центру по роботі з іноземними студентами Черкаського державного технологічного університету.

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду начальника комплексної топо-геодезичної партії Геолого-пошукової експедиції Міністерства екології та природних ресурсів Азербайджанської Республіки.

 

Максим Вовк навчався з 2017 до 2019 року на будівельному факультеті Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Магістратуру закінчив при Національному університеті біоресурсів і природокористування України в 2021 році. 

З 2021 року Максим Вовк працює в Чорнобаївській територіальній громаді на посаді головного спеціаліста сектору земельних відносин.

Олексій Лівий закінчив у 2021 році факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну (нині факультет електронних технологій, автотранспорту та машинобудування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Обладнання переробних і харчових виробництв» кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління. Отримав диплом магістра з відзнакою.

Нині випускник обіймає посаду головного механіка на підприємстві ТОВ «ФЕС-УКР».

ТОВ «ФЕС УКР» — підприємство з виробництва та реалізації розчинних напоїв: кавових, чайних і какао напоїв, цикорію і натуральної розчинної кави.

ТОВ «ФЕС УКР» розташоване в місті Золотоноша. Завод був заснований в Україні, в складі групи Food Empire, в 2011 році. Основна продукція розчинні кавові напої 3 в 1. Виробляє продукцію під торговими марками «Mac Coffee», «Петровська Слобода», «Mac Fito» і «Mac Chocolate».

 

Олег Харченко у 2007 році з дипломом магістра завершив навчання за спеціальністю «комп’ютеризована технологія машинобудування» на кафедрі технологій та обладнання машинобудівних виробництв Черкаського державного технологічного університету.  

Під час навчання в університеті Олег Харченко реалізував 3Д проєкти: «ВАЗ – 2106», «Автобус «Богдан», «Параметрична модель багатошпиндельної свердлильної головки з карданною передачею»; став переможцем університетської олімпіади з 3D моделювання з проєктом ВАЗ 2106»; у 2007 році посів 3-є місце в міжнародній олімпіаді, що проводила компанія «ТОП Системи» розробник CAD продукту «T-FLEX» з проєктом «Автобус «Богдан»; у 2008 році переміг у номінації «Найкраща параметрична модель» з проєктом  «Параметрична модель багатошпиндельної свердлильної головки з карданною передачею».

У ТОВ «Юджин ЛТД» випускник ЧДТУ розпочав працювати з 2012 році на посаді інженера-конструктора, а нині обіймає посаду директора з виробництва ТОВ «Юджин ЛТД».

Підприємство ТОВ «Юджин ЛТД» виготовляє вироби з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском за індивідуальними замовленнями. Продукція, що випускається підприємством, застосовується в автомобільній промисловості, електротехніці, навігаційній апаратурі, виробництві побутових приладів та інших галузях промисловості. Лиття під тиском здійснюється на спеціальному обладнанні – термопластавтоматах (ТПА). Формування деталі відбувається шляхом упорскування розплавленого матеріалу в пресформу. Компанія підтримує міжнародні зв’язки з підприємствами таких країн як: Японія, США, Німеччина, Польща, Нідерланди, Австрія, Франція, Південна Корея, Ізраїль та Китай.

 

Віктор Халявка у 2021 році завершив навчання у Черкаському державному технологічному університеті за освітньою програмою «Автомобільний транспорт» магістерського рівня підготовки зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника директора - завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів.

Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є державною спеціалізованою установою судової експертизи Експертної служби МВС України, виступає надійним помічником в суперечках з ДТП, де необхідні спеціальні знання з автомобільного транспорту.

У Черкаському підрозділі Експертної служби МВС на постійній основі проводяться комплексні дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують.

 

Анастасія Федорченко – випускниця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Туризм». 

Упродовж навчання в університеті Анастасія була сумлінною та допитливою студенткою, цікавилася вивченням іноземних мов, завжди брала участь у програмах професійних стажувань за кордоном (Німеччина, Туреччина, Болгарія). Нині випускниця ЧДТУ працює в ресторані Asian Fusion (США).

 
Сторінка 1 із 9