,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Асоціація випускників

Асоціація випускників

12

Черкаський державний технологічний університет – великий освітній та науковий центр регіону, із понад 50-річною історією та традиціями.

За 57 років тисячі черкащан стали нашими випускниками, якими ми дуже пишаємось. Якість отриманої в університеті освіти дала їм змогу стати успішними відомими людьми, обійняти керівні посади у наукових інститутах, органах влади та бізнесі. Наші випускники - найбільше наше багатство. Вони завжди брали активну участь у житті нашого університету. Тому ми хочемо налагодити з ними тісний дружній та партнерський та зв’язок, об’єднати випускників нашого вишу у справжню велику родину, якою ми і є.

Метою створення Асоціації випускників ЧДТУ є зміцнення зв’язків між випускниками, студентами, науково-педагогічним складом університету. Ми робимо це не лише для збільшення можливості налагоджувати і підтримувати дружні, професійні та культурні зв'язки між членами Асоціації в Україні та за кордоном, не лише для проведення масштабних зустрічей різних поколінь випускників університету - але й задля більшого залучення наших випускників до суспільного життя ЧДТУ, до освіти його нинішніх студентів, для сприяння працевлаштуванню та підвищенню кваліфікації випускників, задля пошуку для організацій, у яких вони уже працюють, нові кадри серед студентів та випускників нашого університету.

Ми переконані, що час, який наші випускники провели у ЧДТУ, не один рік зігріватиме теплими спогадами їх серця. Тож ми запрошуємо усіх наших випускників до активного спілкування і співпраці.

Уже сьогодні висловити бажання стати частиною асоціації можна через соціальну мережу Facebook

fb  
Детальніше в цій категорії: Випускники ФІТІС »