,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Студенту Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування ЧДТУ - це право і можливість студентів  вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Виконавчний орган студентського самоврядування ЧДТУ- це Студентська рада Черкаського державного технологічного університету.

Студентська рада ЧДТУ діє на підставі положення  студентського самоврядування ЧДТУ(затвердженого Конференцією студентського самоврядування ЧДТУ Протокол № 1 від 4.06.2015 р. (зі змінами затвердженими на Конференції студентів ЧДТУ протокол №1 від 22.09.2015 р.)).

За Студентською радою ЧДТУ закріплено велику аудиторію 216 (2-й корпус), де було проведено ремонт. Приміщення обладнано сейфом, комп’ютером,  ксероксом та принтером, телефоном; забезпечений доступ до  мережі Інтернет, є Wi-Fi.

 Студентська рада ЧДТУ  збирається щопонеділка об 11-20 в аудиторії 216-2к., а департаменти збираються протягом тижня згідно із затвердженим графіком засідань.

З 2009 р. за ініціативи СР ЧДТУ започатковано щомісячний відкритий діалог студентів-керівників студентського самоврядування факультетів та гуртожитків з ректором університету.

Голова Студентської ради ЧДТУ та голови СР факультетів є членами Вченої ради університету з правом голосу. З квітня 2014 року Голову СР включено до складу ректорату.

Основними завданнями органів Студентської ради є:

•  захист прав та інтересів студентів;

•  сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;

•  забезпечення виконання студентами їхніх обов'язків;

• сприяння створенню необхідних умов для проживання і відпочинку студентів;

• організація співробітництва із студентами інших навчальних закладів освіти і молодіжними організаціями;

•  безпосередня участь студентів у реалізації державної молодіжної політики;

•  пропагування здорового способу життя.

Більш детальну інформацію про діяльність Студентської ради ЧДТУ  можна знайти на офіційній сторінці в соц. мережі ВКонтакте https://vk.com/studradachdtu