,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Вступнику Підготовче відділення

Про підготовче відділення

Підготовче відділення Черкаського державного технологічного університету розпочало свою діяльність в 1993 році. Спочатку був створений факультет перепідготовки фахівців як структурний підрозділ ЧДТУ, згодом організували ще один факультет довузівської підготовки, який у 2005 році був реорганізований у факультет підготовки до вступу у вищі навчальні заклади та роботи навчально-виробничих комплексів університету. У зв’язку з розширенням форм діяльності та розвитком нових напрямків роботи у 2015 році факультет було перейменовано у Центр післядипломної освіти та доуніврситетської підготовки, а в 2019 був реорганізований в Підготовче відділення.

Черкаський державний технологічний університет, надає для абітурієнтів послуги по підготовці до вступу у заклади вищої освіти .

Доуніверситетська підготовка – підготовка до вступу у заклади вищої освіти  та проходження зовнішнього незалежного оцінювання учнів 11-х класів, коледжів та випускників попередніх років.

Доуніверситетська підготовка включає курси з усіх дисциплін, необхідних для вступу. Особливістю такої довузівської підготовки ЧДТУ в тому, що при вивченні окремих предметів враховується загальний освітній рівень слухачів курсів, їх інтерес до поглиблення знань з обраних дисциплін. Більшість практичних занять проводиться з використанням тестів, наближених до тестів ЗНО.

Курси доуніврситетської підготовки проводяться на вечірній формі навчання. Абітурієнти, які закінчили курси, мають високі шанси успішно скласти  ЗНО та вступити до будь-якого вузу України. Набір слухачів на підготовчі курси здійснюється згідно з графіком проведення занять.

Підготовче відділення ЧДТУ знаходиться за адресою:

18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, корпус №2 (4-поверхова будівля), ауд.242.

Додаткова інформація за телефоном: 51-36-24.