Середа, 06 квітня 2016 08:15

Основи програмування. CS50.

В ЧДТУ на базі ОТЦ ФІТІС при підтримці Черкаського ІТ кластера проектом "Prometheus" відкривається безкоштовна група офлайн-підготовки до курсу Гарвардського університету CS50 "Основи програмування" (українською мовою)!

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі.  Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

Курс навчить:

• Широкому і ґрунтовному розумінню інформатики та програмування.
  • Як мислити алгоритмічно та ефективно вирішувати проблеми за допомогою програмування.
  • Таким концепціям як абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і web-розробка.
  • Познайомить з процесом розробки і презентації власного проекту з програмування.

Практичні завдання курсу базуються на реальних кейсах зі сфер біології, криптографії, фінансів, судово-медичної експертизи та розробки ігор.

Детальна інформація про курс та реєстрація на сайті Prometheus SC50

Оригінал курсу - CS50 "Introduction to Computer Science" під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті http://cs50.tv.

Відео для курсу озвучені командою "Лампова наука" за підтримки "Львівської ІТ Школи" та SoftServe.

Група CS50 почне працювати в ОТЦ ФІТІС з 18 квітня. Слідкуйте за розкладом.