,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Кафедра інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії

Кафедра інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії   забезпечує підготовку бакалаврів напряму "Комп'ютерна інженерія" (термін навчання 4 роки) за спеціальностями "Компютерні системи та мережі", "Системне програмування" та "Управління інформаційною безпекою".  Також на кафедрі проводиться підготовка спеціалістів (термін навчання 5 років) та магістрів (термін навчання 5,5 років) .

Викладачі кафедри та студенти плідно співпрацюють з Інститутом проблем моделювання в енергетиці ім. Пухова НАН України та Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України, Національним дослідницьким авіаційним університетом, Національним аерокосмічним університетом ім. Жуковського (ХАІ), Харківським національним технічним університетом (ХПІ), Одеською національною академією зв’язку ім. Попова, Кубанським державним технологічним університетом, Одеським державним інститутом метрології.

Науково-педагогічний потенціал та матеріально-технічна база кафедри забезпечує підготовку конкуренто спроможних фахівців на сучасному ринку праці.

Кафедра інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії:

 

1-й корпус, ауд. 602, 604

тел. (0472) 73-02-85

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.