,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Кафедра інформаційних технологій проектування

Кафедра інформаційних технологій проектування

Успіх кожної компанії, підприємства, організації залежить від ефективного управління.  Поточна ситуація на ринку визначає новий, сучасний і логічний підхід до ведення бізнесу - ефективне управління найціннішим активом компанії – її часом. Тому кафедра інформаційних технологій проектування здійснює підготовку фахівців:

бакалаврів зі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології (освітня програма – Web-технології, Web-дизайн)

магістрів зі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології (освітня програма - Інформаційні системи та технології);

а також

бакалаврів зі спеціальності 122  - Комп’ютерні науки  (освітня програма - Інформаційні технології проектування)

магістрів зі спеціальності 122 - Комп’ютерні науки  (освітні програми – Управління ІТ проектами, Інформаційні технології проектування).

 

Web-розробник  - це фахівець зі створення веб-сайтів або веб-додатків. Основними етапами процесу Web-розробкиє Web -дизайн, верстка сторінок, програмування для Web на стороні клієнта і сервера, а також конфігурування Web -сервера. Робота Web -програміста безпосередньо пов'язана з глобальною мережею Інтернет. Такий фахівець створює програми, здатні функціонувати в її межах. Без його участі не може почати працювати жоден інтернет-проект. Так, наприклад, на основі побажань замовника дизайнер створює графічну концепцію майбутнього сайту, завдання web-програміста втілити ці ідеї технічно, змусити сайт ожити. Іншими словами веб-програмісти створюють динамічні сторінки, пишуть інтерфейси до баз даних, складають технічні завдання проектів. Також в рамках спеціалізації розглядаються процеси  розробки та імплементації веб-орієнтованих систем, що мають на меті удосконалення ключових бізнес-процесів компаній, підвищення ефективності та продуктивності співпраці між їх співробітниками та клієнтами.

ProjectManager – це фахівець, чиїм головним завданням є управління проектом в цілому: визначення та розставлення пріоритетів, планування виконання завдань, контроль, комунікації, а також оперативне вирішення проблем. Основний обов’язок і відповідальність PM – довести ідею замовника до реалізації у встановлений термін, використовуючи наявні ресурси. В рамках цієї задачі PM’у необхідно створити план розробки, організувати команду, налаштувати процес роботи над проектом, забезпечити зворотній зв’язок між командами та замовником, усувати перешкоди для команд, контролювати якість і виконання термінів.

Випускники спеціалізації «Управління ІТ проектами»  можуть працювати у провідних IT-фірмах світового та українського масштабу (Google, Siemens, Яндекс Україна, Telesens, EPAM, NIX Solutions, Sigma, Global Logic, INSART), на посадах бізнес-аналітиків (Business Analyst), розробників ПЗ (Junior, Middle, Senior Developer), тестувальниів ПЗ (QA engineer), фахівців у галузі управління проектом з розробки ПЗ (Project Manager), архітекторів ПЗ (Architector, System Analyst), а також в інших галузях (будівельній, приладобудівній, хімічній, машинобудівній, автомобільній,), міських та обласних фінансових, банківських, податкових, державних адміністративних установах.

 

Кафедра інформаційних технологій проектування:

1-й корпус, ауд. 603

тел. (0472) 51-15-86

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.