,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Кафедра інформаційних технологій проектування

Успіх кожної компанії, підприємства, організації залежить від ефективного управління.  Поточна ситуація на ринку визначає новий, сучасний і логічний підхід до ведення бізнесу - ефективне управління найціннішим активом компанії – її часом. Тому кафедра інформаційних технологій проектування здійснює підготовку фахівців:

бакалаврів зі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології (освітня програма – Web-технології, Web-дизайн)

магістрів зі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології (освітня програма - Інформаційні системи та технології);

а також

бакалаврів зі спеціальності 122  - Комп’ютерні науки  (освітня програма - Інформаційні технології проектування)

магістрів зі спеціальності 122 - Комп’ютерні науки  (освітні програми – Управління ІТ проектами, Інформаційні технології проектування).

 

Web-розробник  - це фахівець зі створення веб-сайтів або веб-додатків. Основними етапами процесу Web-розробкиє Web -дизайн, верстка сторінок, програмування для Web на стороні клієнта і сервера, а також конфігурування Web -сервера. Робота Web -програміста безпосередньо пов'язана з глобальною мережею Інтернет. Такий фахівець створює програми, здатні функціонувати в її межах. Без його участі не може почати працювати жоден інтернет-проект. Так, наприклад, на основі побажань замовника дизайнер створює графічну концепцію майбутнього сайту, завдання web-програміста втілити ці ідеї технічно, змусити сайт ожити. Іншими словами веб-програмісти створюють динамічні сторінки, пишуть інтерфейси до баз даних, складають технічні завдання проектів. Також в рамках спеціалізації розглядаються процеси  розробки та імплементації веб-орієнтованих систем, що мають на меті удосконалення ключових бізнес-процесів компаній, підвищення ефективності та продуктивності співпраці між їх співробітниками та клієнтами.

ProjectManager – це фахівець, чиїм головним завданням є управління проектом в цілому: визначення та розставлення пріоритетів, планування виконання завдань, контроль, комунікації, а також оперативне вирішення проблем. Основний обов’язок і відповідальність PM – довести ідею замовника до реалізації у встановлений термін, використовуючи наявні ресурси. В рамках цієї задачі PM’у необхідно створити план розробки, організувати команду, налаштувати процес роботи над проектом, забезпечити зворотній зв’язок між командами та замовником, усувати перешкоди для команд, контролювати якість і виконання термінів.

Випускники спеціалізації «Управління ІТ проектами»  можуть працювати у провідних IT-фірмах світового та українського масштабу (Google, Siemens, Яндекс Україна, Telesens, EPAM, NIX Solutions, Sigma, Global Logic, INSART), на посадах бізнес-аналітиків (Business Analyst), розробників ПЗ (Junior, Middle, Senior Developer), тестувальниів ПЗ (QA engineer), фахівців у галузі управління проектом з розробки ПЗ (Project Manager), архітекторів ПЗ (Architector, System Analyst), а також в інших галузях (будівельній, приладобудівній, хімічній, машинобудівній, автомобільній,), міських та обласних фінансових, банківських, податкових, державних адміністративних установах.

 

Кафедра інформаційних технологій проектування:

1-й корпус, ауд. 603

тел. (0472) 73-02-35

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.