,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Кафедра прикладної математики

 

 

Кафедра прикладної математики є обслуговуючою кафедрою на факультеті інформаційних технологій і систем. Випускаючі кафедри є замовниками певних розділів, спеціальних курсів математичного циклу у відповідності до інтересів наукових напрямів факультету. Курс математики, котрий викладає колектив кафедри, включає як розділи чистої (теоретичної) математики, так і розділи прикладної математики, яка методами теоретичної математики визначає реальні явища. Прикладна математика дає основи математичного моделювання, якісного і кількісного дослідження математичних моделей.

Кафедра прикладної математики забезпечує виконання основної мети, що стоїть перед математичною освітою у вищому навчальному закладі технічного спрямування. І праця колективу спрямована на те, щоб студенти в межах своєї спеціальності вміли: формувати фахові завдання як математичні задачі; вибрати математичні методи для розв’язання сформульованих задач; використовувати якісні математичні методи дослідження; застосовувати для розв’язання задач чисельні методи з використання сучасної обчислювальної техніки; спираючись на проведений математичний аналіз, формулювати практичні рекомендації стосовно досліджуваної технічної проблеми.

Кафедра підтримує математичний рівень підготовки починаючи з першого до останнього курсу, не тільки при підготовці бакалаврів, а і при підготовці спеціалістів та магістрів. Зусилля колективу кафедри спрямовані на те, щоб студенти передусім оволодівали логічними структурами математики, які становлять фундаментальну математичну базу, без опанування якої неможлива якісна підготовка фахівців високої кваліфікації.

Контакти

18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка 460, корпус 1, кімн. 606, тел. 73-02-59

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.