,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Освітньо-Тренувальний Центр

Середа, 07 грудня 2016 00:00

«Мистецтво програмування»

Оголошується набір до нового проекту «Мистецтво програмування» 

Студенти 1-2 курсів  ФІТІС можуть стати слухачами спеціалізованої вечірньої групи поглибленого вивчення програмування.

Пройти тестування на участь у курсах можуть студенти 1-2 курсу ФІТІС. Головне - бажання та мотивація до власного розвитку та вміння мислити. Всьому іншому – навчимо!

Робота групи розрахована на 2-3 роки. Мета групи - в залежності від індивідуального рівня підготовки вивести студентів на реальний високий професійний рівень до захисту диплома відповідно до оперативних потреб сучасного ринку праці.

Пропозиція буде цікава і тим студентам, які щось пропустили протягом основного навчання та бажають надолужити,  і тим студентам які бажають підвищити складність та деталізацію загальних дисциплін професійного напрямку та придбати практичний досвід розробки програмних засобів.

Графік роботи групи – гнучкий, технології навчання  – різноманітні, викладачі – і фахові досвідчені лектори і практики з виробництва. Основний куратор проекту від ІТ сектора - фірма «МОЗІ»

Бажаючи можуть записатись у старшого викладача кафедри ПЗАС Заспи Григорія Олександровича, а.509-1.

Початок роботи із 2017 року, можливо забезпечення місцем зимової практики.

Четвер, 08 грудня 2016 23:32

Освітньо-Тренувальний Центр

Другий рік на факультеті Інформаційних технологій і систем проходить апробацію гибрідна модель сучасної освіти в галузі ІТ, при якої підвищується вплив та вклад роботодавців галузі в процес підготовки ІТ-спеціалістів. Взаємодія між виробництвом та освітою в галузі ІТ значно поглибилась. Факультет плідно співпрацює із багатьма компаніями та проектами, зокрема : «MOZI development», «Andersen», «Ukrainian Hi-Tech Initiative», «Prometheus», «QATestLab», Cisco Systems Inc., «Теко Трейд» (торгова марка OVERSEER), «Codaline», «ROSSERY», «SPD-Ukraine», «Master of Code», «InterLink», в цілому із ІТ-кластером Черкас (Cherkasy IT Cluster), «Доктор Елекс»,  «АЛТ Україна Лтд» (МІС"ЕМСІМЕД"), тощо.

У 2015-2016 навчальному році створено Освітньо-Тренувальний Центр (ETC - EducationTrainingCenter). Мета центру – доповнювати основний навчальний процес та надати можливість студентам поглибити знання з конкретних технологій в вузьких професійних питаннях та отримати практичний досвід розробки ІТ-проектів за допомогою реальних фахівців із виробництва. Центр працює безкоштовно, у другу половину дня.  Може приходити кожен бажаючий, не тільки студент ЧДТУ, наприклад школяр, або студент іншого вишу, або технікуму чи коледжу, тощо.

На базі ОТЦ ФІТІС працює декілька різноманітних освітніх проектів (груп, курсів, треніннгів):

 

 • проект «Мистецтво програмування » - для студентів 1-2 курсу ФІТІС - записатись можна у старшого викладача кафедри ПЗАС Заспи Григорія Олександровича (а.509-1)

 

 • тренинг «Проектний практикум» - для студентів 3-4 курсу ФІТІС -  необхідно написати мотиваційний лист (чому хочу брати участь в проекті, що вмію, чому хочу навчитися) на електронні адреси:

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • проект «ТекоТрейд» - «GPS-моніторинг» ( для всіх бажаючих, без обмежень ) - подавати заявки у довільній формі за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • проект «Codaline» - для підготовлених - 9 спеціалізованих курсів: Java Backend, Ruby, Android, Management, Information Security, Quality Assurance, JavaScript, Database Management, Frontend (реєстрація завершена http://codaline.me запитання: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

 

       проект «Програмування з нуля» - для початківців:

 • «Java Script з нуля» ( для всіх бажаючих реєстрація завершена Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., dashachornous,0958209500, курс проводить директор фирми "Andersen" Орлов Александр),
 • «Go з нуля» ( для всіх бажаючих реєстрація триває Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., dashachornous,0958209500, курс проводить директор фирми "Andersen" Орлов Александр),
 • «Алгоритмізація з нуля» ( для всіх бажаючих від 14 років та старше, реєстрація триває за посиланням: http://bit.ly/courses_of_algorithmization запитання:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., початок занятть після формування групп),
 • «Основи інформатики» ( для учнів 7-8 класів реєстрація триває, курс проводить досвідчений викладач, кандидат технічних наук Кравченко Ольга Віталіївна, с запитаннями звертатись  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  початок занятть після формування групп)
 • «Java з нуля» перша група переважно для студентів ЧДТУ, курс проводить досвідчений викладач, кандидат технічних наук, доцент Рудницький Сергій Володимирович  (реєстрація завершена https://goo.gl/forms/NYauzsMmqKOTKnEE3),

 

 • проект «QATestLab» - «Тестування програмних засобів» (реєстрація проходить за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заняття розпочинаются після комплектації групп, курс проводить досвідчений викладач, кандидат технічних наук, доцент Катаєва Евгенія Юріївна за технологією базових on-line курсів QATestLab.)

 

 • проект «Prometheus» - перелік курсів формується. Курс Гарвардського університету CS50 – «Основи програмування» завершено (18 квітня 2016  -  30 червня 2016), попередньо планується повторення лютому 2017р.

 

Запрошуємо до співпраці інші креативні, сучасні проекти !!!  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Додатково про проекти ОТЦ (ETC) читайте нижче https://chdtu.edu.ua/fitis/otc

Слідкуйте за сторінкою «Новини» ФІТІС  ЧДТУ  https://chdtu.edu.ua/fitis/news

 
Середа, 16 листопада 2016 10:52

«Проектний практикум».

Оголошується набір до двох проектних груп, учасники яких зможуть поглибити знання з конкретних технологій та отримати практичний досвід розробки ІТ-проектів в команді під керівництвом Team Lead з «Master of Code» та «SPD-Ukraine».

По закінченню буде створений реальний проект

«Автоматизація документообігу ФІТІС»

Вимоги до кандидатів:

 • бажання вчитись та працювати;
 • навички програмування (Java, Ruby, Python, JavaScript).

Якщо Ви маєте навички алгоритмізації, або володієте іншими мовами програмування, то також можете спробувати пройти співбесіду.

Для реєстрації необхідно написати мотиваційний лист (чому хочу брати участь в проекті, що вмію, чому хочу навчитися) на електронні адреси:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація триває!!! Поспішайте!

Середа, 16 листопада 2016 10:20

«GPS-моніторинг»

Транспортна сфера сьогодні розвивається досить динамічно – і потребує кваліфікованих спеціалістів – таких, як інженери технічної підтримки (супровід систем GPS-моніторингу) та монтажники GPS-трекерів.         

Всі Черкащані, що бажали б отримати нову спеціальність і нову роботу, мають можливість записатись на безкоштовні курси.

На базі міжфакультетської лабораторії всі бажаючи можуть навчитись сучасним методам GPS-моніторингу – інноваційному методу контролю роботи компаній-перевізників. По проходженнб курсів, слухачі отримують навички із налаштування, використання та ремонту систем GPS-моніторінгу, необхідних для сучасного контролю маршрутів транспортних компаній.

Перша група формується до 20 осіб, протягом листопада.

Усі бажаючі можуть подати заявки у довільній формі за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після закінчення курсів, слухачі пройдуть тестування та отримують пропозицію влаштуватись на роботу, зокрема в провідну компанію «ТекоТрейд».                      

Субота, 15 жовтня 2016 01:59

Основи інформатики.

На кого розраховано цей курс?

Проект розрахована на школярів 7-8 класу, які бажають отримати  додаткові знання з Основ Інформатики. Навчання та консультації проводить досвідчений викладач, кандидат технічних наук Кравченко Ольга Віталіївна.  

Як зареєструватись на курс?

Для реєстрації на курс необхідно написати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після реєстрації на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення з докладною інформацією щодо курсу та деякі уточнюючі питання.

Дати, формат та умови проведення?

Початок курсу планується за комплектацією групи, у жовтні-листопаді 2016 року. Курс розрахований на навчальний рік. Місце проведення - Черкаський державний технологічний університет.

Чи потрібно платити гроші?

Ні. Проект, як і всі інші проекти Освітньо-Тренувального Центру на факультеті Інформаційних технологій і систем – волонтерський.

 

Сторінка 1 із 2