Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Катерина БЄСЄДА
Понеділок, 20 березня 2023 09:33

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Катерина БЄСЄДА

Випускниця 2022 року бакалаврату Катерина Бєсєда, яка навчалася за спеціальністю 242 «Туризм» у Черкаському державному технологічному університеті, успішно поєднує навчання в магістратурі та працює в готелі «Rugard Strandhotel» в Німеччині.

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету протягом свого навчання намагаються підтверджувати свої теоретичні знання на практиці і безпосередньо в туристичних фірмах, готельно-ресторанних закладах як в Україні, так і за кордоном, що допомагає їм бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Теоретичні знання та практичні навички випускниці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – на міжнародний рівень!