Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Артем ЄВТУШЕНКО
Вівторок, 23 серпня 2022 18:26

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Артем ЄВТУШЕНКО

Артем Євтушенко у Черкаському державному технологічному університеті здобув дипломом бакалавра за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» у 2014 році та диплом магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» у 2015 році.

Упродовж навчання в університеті Артем брав активну участь у різноманітних культурно-патріотичних заходах, був незмінним ведучим університетських подій. Після закінчення закладу вищої освіти Артем Євтушенко взявся за вдосконалення майстерності в улюбленій справі. Відтак, випускник ЧДТУ викладав курси з Ораторського мистецтва в психологічному центрі;  закінчив курс Журналістики від ГО «Громадське телебачення Черкаси»; пройшов стажування з медіаграмотності в Чехії; був ведучим програми «Євроцензор» на телеканалі «ВІККА», завершив курс «ведучий-контент мейкер» у медіа школі 1+1 та став співзасновником Ютуб проєкту «Перекотиполе» про подорожі Черкащиною. Нині Артем Євтушенко -  ведучий багатьох міських заходів та фестивалів, співзасновник молодіжної туристичної агенції «Євротріпс Черкаси» та співвласник кафе «Пармезан піца та суші».