Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Андрій ДЯЧЕНКО
Понеділок, 15 серпня 2022 11:15

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Андрій ДЯЧЕНКО

Андрій Дяченко закінчив факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» у 2021 році.

Під час навчання Андрій Дяченко здобув навички магістра готельно-ресторанного господарства, неодноразово брав участь у кулінарних фестивалях, які проводила кафедра, проходив стажування за кордоном за спеціальністю, що дозволило йому успішно побудувати кар’єру і обрати спеціалізацію з технологій ресторанного господарства.

Нині випускник ЧДТУ працює Су-шефом в ресторані «Residence» м. Черкаси, який є одним із найпривабливіших закладів міста, кухня якого відзначається вишуканістю, використанням сучасних технологій, виготовленням традиційних українських страв.