Ви тут: ЧДТУ Новини Майбутні лісівники ЧДТУ стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології»
Понеділок, 15 серпня 2022 09:34

Наукова активність здобувачів вищої освіти спеціальності 205 Лісове господарство будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету принесла вагомі здобутки, підтвердженням чого стали дипломи першого та третього ступеня.

У червні 2022 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбувся Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології». На розгляд конкурсної комісії було запропоновано науково-дослідні роботи 46 студентів та молодих вчених із різних регіонів України, а також роботи молодих вчених із Польщі, Словаччини та Литви. Свої наукові напрацювання представили й студенти Черкаського державного технологічного університету спеціальності 205 Лісове господарство. В секції «Екологічна безпека та технології захисту навколишнього середовища» студент групи ЛГ-05 Сергій Смолій посів перше місце з роботою на тему «Флуктуаційна асиметрія листків деревних рослин як індикативна ознака аеротехногенного забруднення міста», керівник І.А. Чемерис; студент групи ЛГ-15 Міхаіл Повєтьєв-Софієнко посів третє місце з роботою на тему «Особливості лісових фітоценозів Придніпровської височини», керівник С.І. Ключка.

Колектив Черкаського державного технологічного університету вітає переможців, зичить творчої наснаги, впевненості, продовжувати підкорювати наукові вершини, реалізовувати власні наукові доробки й активно впроваджувати власні дослідження!