Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Іванна ГОРОБЕЦЬ
Понеділок, 15 серпня 2022 10:13

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Іванна ГОРОБЕЦЬ

Іванна Горобець з відзнакою закінчила будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» у 2020 році. Нині випускниця ЧДТУ  працює за спеціальністю на посаді геодезиста на ПП «Жовтень-2000», м. Черкаси. Бере участь у створенні технічних проєктів розробки родовищ, гірничих відводів, виконує топографічні та аерофотограметричні зйомки території, займається створенням опорних мереж та винесенням об’єктів в натуру. На обслуговуванні підприємства кар’єри з 14 областей України.

Брала участь від підприємства у VI Міжнародній виставці машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості – MiningWord Ukraine 2021.

Галерея зображень