Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Руслан ГЛАЗЕПА
Понеділок, 15 серпня 2022 09:43

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Руслан ГЛАЗЕПА

Руслан Глазепа закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у 2009 році. Нині випускник ЧДТУ – начальник Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради.

«Саме навчання в ЧДТУ та одержання диплому інженера-будівельника у 2009 році дало початок моєму професійному шляху. Згадки про студентські роки та чудовий викладацький колектив завжди викликають в мене певну ностальгію. Хочу щиро подякувати всім хто протягом навчальних років допомагав мені одержати знання у галузі, яка стала для мене рідною», – говорить Руслан Іванович Глазепа.

Галерея зображень