Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Юлія РЯБОВА
П'ятниця, 05 серпня 2022 08:45

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Юлія РЯБОВА

Юлія Рябова з відзнакою закінчила будівельний факультет за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» у 2019 році. Нині випускниця ЧДТУ  працює за спеціальністю, а саме фахівцем відділу проблем розвитку землеустрою та земельного кадастру в Інституті землекористування Національної академії аграрних наук України, м. Київ.

Юлія активно займається науковою діяльністю. Вона брала участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Формування сталого землекористування: проблеми та перспективи» та IІ Міжнародній науково-практичній конференції «Формування сталого землекористування: проблеми та перспективи». Також, у другому номері журналу «Землеустрій, кадастр і моніторинг земель» вийшла стаття у співавторстві з випускницею ЧДТУ – «Проблемні аспекти щодо встановлення меж територій територіальних громад (сьогодення та повоєнний період)».

Галерея зображень