Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Богдан КУЛИНИЧ
П'ятниця, 05 серпня 2022 08:30

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Богдан КУЛИНИЧ

Богдан Кулинич закінчив факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Технології бродильних виробництв» у 2014 році.

Нині випускник ЧДТУ – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, чемпіон ХV літніх  Паралімпійських ігор 2016 р. (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія), голкіпер Національної збірної команди України з футболу. Тренер-воротарів МСК «Дніпро» Черкаси. Співзасновник Благодійного фонду «Чемпіони по життю». Доктор філософії (кандидат історичних наук). Член Національної спілки краєзнавців України. Фахівець Відділу студентського розвитку та культурних програм Черкаського державного технологічного університету. Указом президента України нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню (2016 р.).

Галерея зображень