Середа, 07 березня 2018 09:46

Стажування в Konstankino LLC

УВАГА! Цікава пропозиція для тих, хто хоче прийняти участь у створенні цікавих проектів, отримати досвід і покращити свої знання в області веб-програмування.

Ми молода компанія-стартап. Наше прагнення - розвиватись, творити та реалізовувати проекти в області фінансування і охорони здоров'я.

Пропозиція діє для тих, хто безвозмездно, то єсть даром  але з великим ентузіазмом готовий зайнятись чимось цікавим та вивчати технології робзробки веб-додатків.

Працюючи стажером в нашій компаніі, ви з часом отримаєте досвід та станете невід’ємною частиною нашоі команди.

Бажані знання:

2. Ruby & Ruby on Rails

3. Python & Django

Навіть якщо ви не маєте перерахованих вище знань, але маєте велику купу натхнення, часу і бажання розвиватись - приєднуйтесь до нас та надсилайте своє резюме за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пам'ятайте: Лиш той долає відстань хто йде і тільки йдучи ми пізнаємо себе” - наша мантра  ;)