Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Розклад заходів кафедри «Спеціалізованих комп’ютерних систем» в рамках днів Наукового марафону
Четвер, 30 березня 2017 13:25

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ

до дня кафедри

«Спеціалізованих комп’ютерних систем»

Дата проведення – 13.04.2017 (четвер).

Місце проведення – хол головного корпусу університету, кінозал.

11.00. Виставка науково-технічної творчості студентів спеціальності «Спеціалізовані комп’ютерні системи» – презентація діючих макетів інструментів, приладів, програмних рішень тощо (хол головного корпусу університету).

11.20. Розважальна програма:

• вікторина на знання спеціалізованих комп’ютерних систем;
  • проходження тесту «Вимірювання швидкості слухової та зорової реакції людини» (хол головного корпусу університету).

11:30. Презентація кафедри Спеціалізованих комп’ютерних систем (кінозал).

11:50. Презентація нової спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (кінозал).

12:00. Відеодоповідь студента 3 курсу групи СКС-147, Чичужко Владислава Олеговича, про оптимізацію процесу дешифрування методами Цезаря та Віженера (кінозал).

Чичужко Владислав Олегович на конкурсній основі виграв грант для навчання протягом 1 семестру (5 місяців) у Шауляйському університеті (Литва) в рамках двосторонньої угоди Еразмус+.

12:20. Дні студентської науки. Доповіді студентів 1-5 курсів про сучасні розробки в області спеціалізованих комп’ютерних систем (кінозал).