Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Факультет розширює співпрацю з професійно-технічними навчальними закладамі регіону
Середа, 22 березня 2017 11:19

3

20 березня 2017 року для 15 викладачів центру підготовки і перепідготовки робочих кадрів м. Сміла доцентом кафедри інформаційних технологій проектування Кравченко Ольгою Віталіївною була проведена оглядова лекція на тему «Огляд сучасних інформаційних технологій».

У лекції розглядалась питання тенденцій, що характеризують прогрес у розвитку засобів ІТ.

Виконано огляд сучасних інформаційних технологій:

• технології опрацювання даних
  • технології керування
  • технології підтримки прийняття рішень
  • технології експертних систем
  • комп’ютерно-інтегрованої технології
  • застосуванню хмарних технологій.

На прикладі застосування нейронних мереж надано пояснення застосування штучного інтелекту в сучасному світі.

Також наголошено про спеціальності, що вивчаються у нашому університеті.

Викладачі з цікавістю слухали доповідь, задавали питання про практичне застосування кібернетичної безпеки (питання «синіх китів»), про застосування хмарних технологій, вивчення CAD-систем для виконання креслень та створення навчальної мультиплікації (хімічні та фізичні досліди).

Проведено анкетування слухачів для встановлення зворотного зв’язку та дослідження рівня комп’ютерної обізнаності, педагогічних інтересів та побажань при продовженні співпраці.