Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини В ОТЦ новий проект: «Проектний практикум».
Середа, 16 листопада 2016 10:15

В ОТЦ новий проект: «Проектний практикум».

В Освітньо-тренувальному центрі починається новий проект:

«Проектний практикум».

Оголошується набір до двох проектних груп, учасники яких зможуть поглибити знання з конкретних технологій та отримати практичний досвід розробки ІТ-проектів в команді під керівництвом Team Lead з «Master of Code» та «SPD-Ukraine».

По закінченню буде створений реальний проект «Автоматизація документообігу ФІТІС»

Вимоги до кандидатів:

• бажання вчитись та працювати;

Якщо Ви маєте навички алгоритмізації, або володієте іншими мовами програмування, то також можете спробувати пройти співбесіду.

Для реєстрації необхідно написати мотиваційний лист (чому хочу брати участь в проекті, що вмію, чому хочу навчитися) на електронні адреси:

Реєстрація триває !!!