Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Новий проект ОТЦ: «GPS-моніторинг»
Середа, 16 листопада 2016 09:47

Новий проект ОТЦ: «GPS-моніторинг»

«GPS-моніторинг»

В ОТЦ починається новий проект:

Транспортна сфера сьогодні розвивається досить динамічно – і потребує кваліфікованих спеціалістів – таких, як інженери технічної підтримки (супровід систем GPS-моніторингу) та монтажники GPS-трекерів.

Всі Черкащані, що бажали б отримати нову спеціальність і нову роботу, мають можливість записатись на безкоштовні курси.

На базі міжфакультетської лабораторії всі бажаючи можуть навчитись сучасним методам GPS-моніторингу – інноваційному методу контролю роботи компаній-перевізників. По проходженнб курсів, слухачі отримують навички із налаштування, використання та ремонту систем GPS-моніторінгу, необхідних для сучасного контролю маршрутів транспортних компаній.

Перша група формується до 20 осіб, протягом листопада.

Усі бажаючі можуть подати заявки у довільній формі за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після закінчення курсів, слухачі пройдуть тестування та отримують пропозицію влаштуватись на роботу, зокрема в провідну компанію «ТекоТрейд».