Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Освітньо-тренувальний центр. Основи інформатики.
Понеділок, 10 жовтня 2016 10:51

Освітньо-тренувальний центр. Основи інформатики.

В освітньо-тренувальному центрі відкрито реєстрацію на курс

Основи інформатики

На кого розраховано цей курс?

Проект розрахована на школярів 7-8 класу, які бажають отримати  додаткові знання з Основ Інформатики. Навчання та консультації проводить досвідчений викладач, кандидат технічних наук Кравченко Ольга Віталіївна.

Як зареєструватись на курс?

Після реєстрації на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення з докладною інформацією щодо курсу та деякі уточнюючі питання.

Дати, формат та умови проведення?

Початок курсу планується за комплектацією групи, у жовтні-листопаді 2016 року. Курс розрахований на навчальний рік. Місце проведення - Черкаський державний технологічний університет.

Чи потрібно платити гроші?

Ні. Проект, як і всі інші проекти Освітньо-Тренувального Центру на факультеті Інформаційних технологій і систем – волонтерський.