Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи)».
Четвер, 21 травня 2015 08:58

На базі Черкаського державного технологічного університету та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України згідно з Реєстром наукових заходів МОН України відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи)». Такі конференції в Черкаському державному технологічному університеті вже стали традиційними.

Серед основних організаторів заходу – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Черкаський державний технологічний університет та Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Конференція знайшла широкий відгук у колег з майже двадцяти регіонів України: усього було зареєстровано 67 делегатів, у тому числі молоді науковці та представники промисловості з Молдови, Грузії.

У роботі конференції взяли участь провідні вчені: професори В.Є. Снитюк, Ю.П. Зайченко, Л.Ф. Гуляницький, В. Яценко, В. Косс, О.Ф. Волошин, Л.О. Кіріченко, О.В. Сосницький, Н.К. Тимофієва та молоді вчені: В.Ю. Шадхін, О.В. Єгорова, О.М. Землянський, О.М. Джулай, А.О. Биченко, А.Р. Карапетян, О.А. Яковенко,  А.І. Павленко та багато інших, які представляли різні напрями наукових шкіл штучного інтелекту та школи інтелектуальних обчислень України, Росії, Молдови, Грузії.

На конференції були розглянуті найбільш важливі питання розробки, впровадження та поширення інформаційних технологій у сфері інтелектуальних обчислень, розробки нових і вдосконалення існуючих методів інтелектуальних обчислень та їх прикладного застосування. Проведено два пленарних засідання, постерну сесію доповідей молодих учених. Всі учасники конференції отримали сертифікати.