Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Студент ЧДТУ на чемпіонаті України з кікбоксингу виборов золоту медаль
П'ятниця, 03 квітня 2015 09:33

Студент ЧДТУ на чемпіонаті України з кікбоксингу виборов золоту медаль

Студент ІІ курсу групи ПЗ-134 факультету інформаційних технологій і систем Сергій Савенко виборов золоту медаль у ваговій категорії до 63,5 кг у розділі «фул-контакт» на чемпіонаті України з кікбоксингу.

Чемпіонат України з кікбоксингу серед чоловіківта жінокза версією "WAKO"у розділахфул-контакт, лоу-кік і К-1.пройшов 26-29.03.2015 року уХмельницькому.Загалом за нагородизмагались понад 200 учасників з усієї України, окрім одеситів та луганчан.

За результатами проведеного чемпіонату проводився відбір до складу національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, яка буде представляти нашу країну на міжнародних змаганнях, а саме на Кубку світу в м. Сегед (Угорщина) і чемпіонаті світу з кікбоксингу в м. Белград (Сербія)».

Вітаємо Сергія з перемогою!