Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Студент 3 курсу ФІТІС ЧДТУ взяв участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Комп’ютерні науки».
Середа, 01 квітня 2015 16:08

Студент третього курсу Черкаського державного технологічного університету з факультету Інформаційних технологій і систем Іванов Максим (гр. КТ-121), як переможець першого етапу вузівської олімпіади, взяв участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Комп’ютерні науки», яка відбулася 24-26 березня 2015 р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Програмою II етапу передбачено виконання завдання (8 задач)  згідно з матеріалами базових дисциплін напряму «Комп’ютерні науки»:

• дискретна математика;
  • алгоритмізація та програмування;
  • об’єктно-орієнтоване програмування;
  • теорія ймовірності, імовірнісні процеси та математична статистика;
  • чисельні методи;
  • організація баз даних та знань;
  • комп’ютерні мережі;
  • операційні системи.

За результатами змагання Іванов Максим серед 70 учасників посів 20 місце.