Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Координаційна зустріч - конференція представників консорціуму Міжнародного проекту ТЕМПУС NETCENG «Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процессу в Білорусі, Росії, Україні»
Середа, 03 грудня 2014 16:07

24 - 25 листопада 2014 відповідно до регламенту програми ТЕМПУС і плану Міжнародного проекту NETCENG «Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процессу в Білорусі, Росії, Україні» у Білоруському Державному Університеті (м. Мінськ) відбулася координаційна зустріч - конференція представників університетів консорціуму з 6 країн світу.

У зустрічі взяли участь представники таких університетів як:

• Вільнюський Технічний Університет ім.Гедимінаса, Вільнюс, Литва
  • Університет Брунеля, Лондон,  Великобританія
  • Берлінський технічний університет, Берлін, Німеччина
  • Білоруський національний технічний університет, Мінськ, Білорусь
  • Білоруський державний університет, Мінськ, Білорусь
  • Полоцький державний університет, Новополоцьк, Білорусь
  • Далекосхідний федеральний університет, Владивосток, Росія
  • Казанський національний дослідницький технічний університет ім. Туполєва, Казань, Росія
  • Омський державний технічний університет,  Омськ, Росія
  •  Рязанський державний радіотехнічний університет, Рязань, Росія
  •  Уральський федеральний університет, Єкатеринбург, Росія
  • Черкаський державний технологічний університет, Черкаси, Україна
  • Національний авіаційний університет, Київ, Україна
  • Національний технічний університет України «КПІ», Київ, Україна

А також:

• Офіс проектування, консалтингу і управління (ECM-офіс), Берлін, Німеччина
  • Державний космічний науково-виробничий центр, Самара, Росія
  • Асоціація технічних університетів, Москва, Росія

В період конференції була проведена нарада робочої групи проекту (контактних і ключових персон) з розглядом стану виконання проекту в цільових університетах і уточненням плану другого року проекту. Відбулися обговорення моделі програм третього рівня Вищої освіти (підготовка докторів філософії), а також презентація нових навчальних модулів.

Від Черкаського державного технологічного університету, який є цільовим університетом проекту, участь в координаційній зустрічі прийняла к.т.н., доцент Бондаренко Юлія Юріївна, координатор проекту в ЧДТУ, виконуюча обов’язки завідувача кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні.

На нараді робочої групи була зроблена доповідь за результатами першого року виконання проекту в ЧДТУ. Отримані в ЧДТУ результати були схвалені робочою групою проекту на чолі з головним кординатором проекту професором Пранасом Балтренасом (Вільнюський Технічний Університет ім.Гедимінаса) та головним менеджером проекту доктором АрнольдомШтеренгарцем (ECM-офіс, Берлін).

Діяльність ЧДТУ запершим року проекту визнана як успішна.

На другому році проекту в Європейських університетах - учасниках консорціуму, заплановані тренінги для спірантів, їх керівників та викладачів, що забезпечуватимуть навчальний процес в аспірантурі за новими навчальними планами, починаючи з третього року проекту. Інформація про місце і час проведення співбесід для участі в тренінгах та їх програми буде надана пізніше.

Новина надана кафедрою КІТП факультету електронних технологій.