Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Тренінговий центр Qatestlab запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Основи тестування ПЗ»
Середа, 29 квітня 2020 15:31

Увага!

Студенти ФІТІС хто пропустивцей цікавий курс в себе на парах, повторити ще раз он-лайн.

Студенти усіх інших спеціальностей - рекомендуемо. Корисний курс. Поцікавтесь!

Тренінговий центр Qatestlab  запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Основи тестування ПЗ»

Студенти ФІТІС вже з 2017 року навчаються в рамках дисциплін з тестування програмних засобів саме за матеріалами та з використанням всеукраїнської серверної платформі проекту QAtestLab.

Результати добрі – студенти мають можливістьскласти тестування на сертифікат та отримати пропозицію реальної роботи.

У межах продовження співпраці з ЧДТУ компанія Qatestlab запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Основи тестування ПЗ».

За 4 тижні учасники курсу навчаться відрізняти баг від фічі, тестувати різноманітний софт та описувати баг-репорти в системі обліку помилок Mantis Bug Tracker.

Переходьте  за посиланням та читайте розгорнутий опис курсу: https://training.qatestlab.com/course/software-testing-fundamentals