Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Залишайся вдома та пиши диплом!!!
П'ятниця, 03 квітня 2020 15:10

Залишайся вдома та пиши диплом!!!

Увага, студенти випускних курсів бакалаврату!

Захист кваліфікаційних робіт буде проведено своєчасно, відповідно до затверджених графіків навчального процесу. У разі дії в цей час заборони на відвідування університету, атестація проходитиме дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням автентифікації студентів та дотриманням карантинних вимог.

Перевірка робіт на плагіат є обов'язковою. Згідно «Положення про перевірку академічних і наукових робіт на плагіат» готовий файл завершеної кваліфікаційної роботи необхідно подати для перевірки на академічний плагіат не пізніше 20 календарних днів перед засіданням ЕК.

Тому, бажано вже в квітні відправити текст пояснювальної записки керівнику для перевірки.

Слідкуйте за графіками перед захистів та новинами на сторінках кафедри сайту університету.