Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Як подолати стрес під час карантину
П'ятниця, 20 березня 2020 00:00

Як подолати стрес під час карантину

Сьогодні ми постійно дивимось новини, перевіряємо статистику, обмінюємося думками в соціальних мережах. Через пандемію коронавірусу багатьох людей охоплює паніка та страх заразитися COVID-19.
Кілька порад щоб вгамувати відчуття тривоги;
Будьте на зв’язку зі своїми друзями та родиною. Розмова з людьми, яким ви довіряєте, може допомогти.
Дотримуйтеся здорового способу життя (правильне харчування, сон, фізичні вправи).
Не паліть, не вживайте алкоголю або наркотичних речовин, щоб втамувати власні емоції. Складіть план, куди звертатися в разі потреби та як шукати допомоги для підтримання фізичного та психічного здоров’я.
Зберіть факти та знайдіть інформацію, яка допоможе вам точно визначити свій ризик, щоб ви могли вжити обґрунтованих запобіжних заходів.
Обмежте хвилювання, скоротивши час, який ви проводите за переглядом чи прослуховуванням засобів масової інформації, яка поглиблює ваш смуток.
Спирайтеся на навички, якими ви користувалися в минулому для подолання негараздів у житті, та використовуйте їх надалі, щоб регулювати власні емоції у складний час протягом спалаху COVID-19.

Не піддавайтеся паніці, зберігайте спокій, дотримуйтесь всіх рекомендацій ВООЗ щодо COVID-19.