Ви тут: ЧДТУ Факультет інформаційних технологій і систем Новини Рекомендації студентам ФІТІС для успішного завершення 2 семестру 2019-2020 н.р.
Четвер, 19 березня 2020 00:00

Рекомендації студентам ФІТІС для успішного завершення 2 семестру 2019-2020 н.р.

Декан нагадує:

1. Шановні студенти, навчальний процес в дистанційній формі провадиться так саме як й в денній, очній. Відвідання дистанційних занять та вчасне виконання завдань - є обов'язковим для успішного навчання та отримання позитивних оцінок під час сесії.
2. Навчальний процес йде за графіком, сесія теж буде за встановленим графіком. Не втрачайте час, виконуйте та надавайте викладачам власні роботи, звіти, описи, розрахунки вчасно. Не накопичуйте невиконані завдання.
3. Нарахування стипендії буде відбуватись в звичайному режимі із висвітленням отриманих балів на сайті факультету. Слідкуйте за своєчасним виконанням завдань та проходженням контролю по кожній дисципліні, для того щоб скласти сесію за графіком та не втратити шанс на призначення стипендії.

Виконуйте рекомендації щодо карантину та будете здорові!