Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Анастасія Єржова
Понеділок, 06 березня 2023 09:40

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Анастасія Єржова

Анастасія Єржова у 2022 році успішно закінчила магістратуру за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» Черкаського державного технологічного університету і нині очолює службу хостес у ресторані «NEMO» готельно-ресторанного комплексу «The Land of Legends Kingdom Hotel» в Туреччині.

З першого курсу Анастасія проходила стажування у готельно-ресторанних комплексах Туреччини та Німеччини, де мала можливість отримати безцінний практичний досвід роботи з гостями.

При зустрічі Анастасія з теплотою згадує стажування та участь у професійних заходах, які організовувалися на кафедрі та допомогли розвинути професійні навички та комунікаційні здібності, необхідні для професійного розвитку і кар’єрного зростання.