Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Аліна БАЛАГУРА
Середа, 22 лютого 2023 10:54

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Аліна БАЛАГУРА

Аліна Балагура закінчила будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету за напрямом «Геодезія та Землеустрій» у 2021 році.

Нині випускниця ЧДТУ працює за спеціальністю на посаді Інженера з геоінформаційних систем в Акціонерному товаристві «Оператор газорозподільної системи «Черкасигаз».

В обов'язки Аліни входить наповнення інформаційної бази даних схем газопостачання: формування структури, макетів та схем вузлів вводу; оброблення, зберігання і систематизування даних; робота з проєктною документацією, планами та схемами. Також випускниця ЧДТУ працює на місцевості, де виконує уточнення просторових даних та даних щодо прив’язок газопроводів, зазначених у виконавчо технічній документації. Наразі на балансі підрозділу, де працює фахівчиня, 19 населених пунктів.

Галерея зображень