Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Ігор САМОЙЛЕНКО
Середа, 14 вересня 2022 08:53

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Ігор САМОЙЛЕНКО

Ігор Самойленко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування)  Черкаського державного технологічного університету в 2009 році за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Нині випускник ЧДТУ обіймає посаду заступника начальника управління архітектури Смілянської міської ради.

Свій період навчання у ЧДТУ я згадую з насолодою і задоволенням, тому що я реалізував свою дитячу мрію, без перебільшення, бути інженером-будівельником, оскільки в нас це сімейне. Без перебільшення, за роки навчання я отримав дуже багато знань і спеціальність, яка стала мені квитком подальшого розвитку. Завдяки отриманим знанням і спеціальності, я отримав постійне місце роботи в органах місцевого самоврядування. Завдяки отриманим знанням в рідному університеті, я мав змогу отримати диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» та без великих надзусиль вступити на другий курс у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «Архітектура та містобудування», який вже закінчив, отримавши освітній ступінь бакалавра. Отримані знання я вдало поєдную як і на своїй безпосередній роботі, так і поза її межами, – зазначає Ігор Самойленко.

Галерея зображень