Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Владислав КУЗЬМЕНКО
Понеділок, 12 вересня 2022 08:47

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Владислав КУЗЬМЕНКО

Владислав Кузьменко у 2020 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, отримавши кваліфікацію магістра з хімічних технологій та інженерії і диплом з відзнакою. Під час навчання зарекомендував себе як розумний, цілеспрямований, поміркований студент. Активний учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії, призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Диплом І ступеня), співавтор двох патентів на винахід.

Нині випускник ЧДТУ успішно працює за фахом. Він хімік-аналітик фізико-хімічної лабораторії ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ». Серед його основних обов'язків: контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва та в процесі зберігання; контроль якості вихідної сировини; розроблення нормативної документації. Владислав Кузьменко також активно займається спортом, він член збірної ЧДТУ з баскетболу.

Галерея зображень