ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Мар’яна Біт-Давід (НІЩЕНКО)
Середа, 17 серпня 2022 10:55

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Мар’яна Біт-Давід (НІЩЕНКО)

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Мар’яна Біт-Давід (НІЩЕНКО)

Мар’яна Біт-Давід (Ніщенко) закінчила фінансово-економічний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Фінанси» у 2009 році. Нині випускниця ЧДТУ – заступник міського голови м. Золотоноша. Кандидат педагогічних наук.

«Черкаський державний технологічний університет завжди згадую з найдобрішими і найсвітлішими почуттями. Кафедра фінансів та й весь викладацький склад університету – справжні професіонали та надзвичайно чуйні люди. За роки навчання ми здобували не лише основні знання з різних дисциплін, а ще й набували досвід комунікації, організації та особистісного розвитку. Тут комфортно поєднувалося навчання та виховна робота, студентський клуб та буфет, гуртожитки та чудові локації біля головного корпусу. 

Я обрала наш університет,  тому що він лідер серед навчальних закладів Черкащини. З впевненістю можу сказати, що роботодавці дуже цінують випускників ЧДТУ.  Адже  випускники ЧДТУ – це гарантія якісної освіти, а випускники кафедри фінансів – висококласні спеціалісти. 

Кафедра дала безцінні знання, без яких не може обійтись жоден професіонал. Згадки про студентські роки лишилися найкращі. Дякую всім викладачам, чия доля нерозривно пов’язана з ЧДТУ», говорить Мар’яна.