Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Іван ПОНОМАРЕНКО
Середа, 17 серпня 2022 10:47

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Іван ПОНОМАРЕНКО

Іван Пономаренко закінчив будівельний факультет (нині факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування) Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у 2013 році, здобувши освітній ступінь – магістра з промислового та цивільного будівництва.

В період з 2013 по 2017 рік працював на посаді начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (головний архітектор району) Чорнобаївської районної державної адміністрації Черкаської області.

Нині випускник ЧДТУ – начальник відділу капітального ремонту та будівництва Управління капітального ремонту та технічного забезпечення департаменту капітальних інвестицій та постачання АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

В 2021 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидатат технічних наук зі спеціальності 05.15.09 – Геотехнічна та гірнича механіка.

Галерея зображень