Ви тут: ЧДТУ Факультет комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Новини Безкоштовне оnline навчання для студентів ЧДТУ від Британської Ради в Україні
П'ятниця, 20 листопада 2015 13:55

Безкоштовне оnline навчання для студентів ЧДТУ від Британської Ради в Україні

Шановні студенти ФКТМД!

Британська Рада в Україні у рамках проекту «Англійська мова для університетів» пропонує програму тренінгів, що включає в себе БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн-курс на протязі 3 місяців для студентів нашого університету. По закінченню навчання слухачам надається сертифікат. Для участі в проекті студенту необхідно заповнити таблицю, що дадається і вислати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(тема листа Англійська мова - заявка).

Проект Британської Ради в Україні

«АНГЛІЙСЬКА МОВА  ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТІВ»

ФОРМА ДЛЯ ПОДАННЯ КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ONLINE ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ПІБ